Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
O Ses Türkiye - Soysal ve Cemal İkizlerden 'Karşıya Çifte Damlar'

Video Galeri Sayfası

O Ses Türkiye - Soysal ve Cemal İkizlerden 'Karşıya Çifte Damlar'

55523izlenme
ışıkları kapat Genişlet

O Ses Türkiye - Soysal ve Cemal İkizlerden 'Karşıya Çifte Damlar'


Acun İlıcalı,  Ebru Gündeş,  Hadise Açıkgöz,  Murat Boz,  Gökhan Ozoğuz,  Karadeniz,  O Ses Türkiye


O Ses Türkiye - Soysal ve Cemal İkizlerden 'Karşıya Çifte Damlar'... O Ses Türkiye'nin son bölümünde sahneye çıkan Sosyal ve Cemal Dilmaç isimli ikizler 'Karşıya Çifte Damlar' isimli şarkıyı seslendirdi. Sosyal ve Cemal Dilmaç isimli ikizler O Ses Türkiye'nin dört jürisini performansın 4. saniyesinde döndürdü. Sosyal ve Cemal Dilmaç O Ses Türkiye'deki yoluna Gökhan'ın takımında devam edecek. İşte Sosyal ve Cemal Dilmaç'ın O Ses Türkiye ilk tur performansı...

O Ses Türkiye'ye İstanbul'dan katılan Cemal ve Soysal Dilmaç isimli ikiz kardeşler sevilen Karadeniz Türküsü 'Karşıya çifte çamlar' şarkısı ile yarışmanın dört jüri üyesini etkilemeyi başardı.

JÜRİ ÜYELERİ SANİYE FARKIYLA DÖNDÜLER

Murat Boz'un dönmesinin ardından bütün jüri üyeleri saniye farkıyla ikiz kardeşler Cemal ve Soysal'a döndüler. Karadeniz türküsü ile O Ses Türkiye sahnesini inleten yarışmacılar salonu kendine hayran bıraktı.

' BEN SİZİN ÜÇÜZÜNÜZÜM '

Murat Boz, ' Yıllardır aradığım ikizler geldi. Bende sizin üçüzünüzüm. ' dedi. Gökhan kendi ikizinin olduğunu söyleyerek kendisinin kardeşine çok benzemediğini fakat eksik kalan her yerde birbirlerini çok güzel tamamladıklarını söyledi.

HADİSE HORON TEPTİ

Gökhan ikiz kardeşleri gördükten sonra lazca şarkı söylemeye başlayınca Hadise sahneye atlayıp Oy Nurcanım Nurcanım şarkısını söyleyip horon tepmeye başladı. Kendisinin Çerkes olduğunu söyleyen Hadise, kardeşliğiniz beni çok etkiledi dedi.

GÖKHAN'I SEÇTİLER

Ebru Gündeş yarışmacıların sesini olağanüstü olarak tanımladı. Karadenizlileri çok sevdiğini ve en yakın arkadaşlarınında karadenizli olduğunu söyleyen Ebru Gündeş kendi takımında bulunan Azerbaycanlı ikizlerin onları etkilemeyeceğini söyledi. Cemal ve Soysal jüriyi epey beklettikten sonra Gökhan'ı seçerek takımına katıldı.

19 Kasım 2013 Salı► BAĞLI VİDEOLAR
► BENZER VİDEOLAR
SON VİDEOLAR
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri