6 Yaşındaki Kızın 60 Çift Ayakkabısı Şaşırttı

ABD ' de yayınlanan 'Toddlers and Tiaras' adlı televizyon şovunun yıldızı Isabella Barrett isimli 6 yaşındaki küçük kızın zengin ve ihtişamlı hayatı görenleri hayrete düşürüyor.6 yaşında olmasına rağmen 60 çift ayakkabıya sahip olan küçük yıldız milyoner olmanın beğenilmeyecek ne tarafı olduğu sorusuna hiçbir yanıt bulamıyor. Gazetecilerin,küçük yaşına rağmen milyoner olmanın nasıl bir his olduğu sorularına yanıt veren küçük star 'Ben bir süper starım. Benim kendi adıma bir mücevherat koleksiyonu markam var ve patron olmayı çok seviyorum. Katıldığım hiçbir güzellik yarışmasını kaybetmedim, hep kazandım. Fakat ayakkabılardan daha fazla sevdiğim hiçbir şey yok. 60 çiftin üzerinde ayakkabım var” şeklinde konuşuyor.
Britney Spears İlginç Görüntü 

6 yaşındaki süper starın 39 yaşındaki annesi Susanna Barrett ise kızını ilk güzellik yarışmasına kendisinin soktuğunu fakat kızının şımarık bir şekilde yetişmesini istemediğini belirtiyor. Minik yıldızın annesi Susanna, kızının geleceğine ilişkin olarak “Britney Spears gibi böyle küçük yıldızların başına neler geldiğini gördünüz. Ve ben böyle bir şeyin kızımın başına gelmesini kesinlikle istemiyorum. Fakat o, güzel şeyleri çok seviyor. Biz de öyle muamele ediyoruz” şeklinde konuşuyor. Güzellik yarışmaları dolayısıyla kızıyla birlikte birçok kez seyahat etmek durumunda kaldıklarını ifade eden Susanna bu gezilerde 5 yıldızlı otellerde konakladıklarını ve 6 yaşındaki süper starın bu otellerin lüks restoranlarında yemek yemekten çok büyük haz aldığını belirtiyor. Gazetecilere minik yıldızın pahalı zevklerini anlatmaktan da geri kalmayan anne Susanna, “Bazen çılgınca düşünceleri olabiliyor. Bir keresinde 2 bin 200 dolar değerinde yemek sipariş etti. Hem de cheeseburger veya patates kızartması falan değil. Istakoz ve fileminyon gibi en pahalılarından” sözlerine yer veriyor. Kızının bu davranışlarının ve yaşam tarzının dışarıdan oldukça havalı göründüğünün farkında olduğunu belirten Susanna, “Biliyorum ki dışarıdan çok ihtişamlı görünüyor. Fakat bize onun bu hareketleri sadece komik geliyor” ifadeleriyle kızının hareketlerinde abartılı bir şey görmediğini belirtiyor. Anne Susanna ayrıca, “Ben yüzsüz bir ebeveyn değilim. Sadece Isabella'ya hayallerini gerçekleştirmesi için yardım ediyorum ifadeleriyle de kızına karşı yanlış bir şey yapmadığını düşündüğünün altını çiziyor.
15 Nisan 2013 Pazartesi günü yayınlandı