Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Video Galeri Sayfası

AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

14957izlenme
ışıkları kapat Genişlet

AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?


Öğrenciler,  Açıköğretim


AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Açık öğretim fakültesi 5-6 Ocak AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Öğrenciler tarafından merakla beklenen sonuçlar AÖF'nin sitesi ile eş zamanlı olarak sitemizde yer alacak. İşte AÖF sınav sonuçları ile ilgili detaylar

AÖF Sınav Sonuçları (5-6 Ocak AÖF sınavı 2013), 5-6 Ocak 2013 tarihlerinde yapılan AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2013 AÖF sınav sonuçları, AÖF sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih ne zaman? Açıköğretim vize sınav sonuçları 2013.Binlerce öğrenci AÖF sınavından çıktıktan sonra bu sorunun cevabını merak ediyor. 2012-2013 öğretim yılı güz dönemi sınavı 05 Ocak-06 Ocak 2013 tarihleri arasında uygulanan sınavın sonucu yaklaşık 30 gün içerisinde açıklanıyor.

AÖF sınav sonucunun en erken Ocak ayı sonunda en geç ise Şubat ayının başında açıklanması bekleniyor. Öğrenciler sonuçlara T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir.Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.05-06 Ocak 2013 AÖF ara sınavları yapıldı. AÖF sınavına binlerce öğrenci girdi. Sınava giren öğrenciler şimdi de sınavın açıklanacağı tarihi merak ediyor. 05/06 Ocak tarihlerinde yapılan AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır? Binlerce öğrenci AÖF sınavından çıktıktan sonra bu sorunun cevabını merak ediyor.Öğrenciler sonuçlara T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir.Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacak.Finallerin 1 aydan biraz daha fazla bir zaman sonunda yapılacağını düşünerek açıköğretim öğrencileri güz dönem 5-6 Ocak ara sınav sonuçlarının bir an önce açıklanması beklemektedir.

Şimdi hiç durmadan 9-10 Şubat ' ta yapılacak olan Güz Dönemi Dönem Sonu ( Final ) sınavına aynı şekilde hatta daha çok çalışmamız gerekiyor. Aöf Ara Sınavında çoğu bölümün kitaplarının ilk 4 ünitesinden sorumluyduk.Dönem sonu sınavında ise kitaplarda bulunan ünitelerin tamamından adaylar sorumlu tutulacak.

2013 yılı ilk AÖF sınavı 5-6 Ocak tarihinde gerçekleştirildi. Peki 5-6 Ocak AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF Açıköğretim sınavı bittikten sonra bu sorunun cevabını merak eden öğrencilere AÖF sınav sonuçları açıklanma tarihi burada!

Açık Öğretim Fakültesi 5-6 Ocak AÖF sınav sonuçları (tıkla öğren) ne zaman açıklanacak?. Merakla beklenen sonuçlar AÖF ile eş zamanlı olarak ihlassondakika.com'da. AÖF sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz buradan öğrenebilirsiniz.

AÖF öğrencileri 5-6 Ocak AÖF vize sınav sonuçları ardından 1 aydan fazla bir zaman sonra AÖF final sınavlarına hazırlanacaklar.

Fakat AÖF henüz 5-6 Ocak AÖF sınav sonuçları için bir açıklama yapmadı. Fakat önceki senelere bakıldığında AÖF sınav sonuçları için bu hafta içerisinde kesin bir tarif açıklanacağı bekleniliyor. AÖF sınav sonuçları açıklama linki AÖF ile eş zamanlı olarak ihlassondakika.com adresinde olacaktır...

AÖF sınav sonuçları açıklandığı taktirde TC kimlik no ile e-öğrenme portalını açabilir ve açılan sayfada ilgili yerleri doldurarak AÖF sınav sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Açıköğretim fakültesi e-öğrenme linki ile AÖF sonuçları açıklanır açıklanmaz sonucunuzu öğrenebilirsiniz.İşte AÖF e-öğrenme linki...

http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx18 Ocak 2013 Cuma► BENZER VİDEOLAR
SON VİDEOLAR
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri