Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
AÖF Sınav Sonuçları Açıklandı Mı? (Açıköğretim Fakültesi 2013)

Video Galeri Sayfası

AÖF Sınav Sonuçları Açıklandı Mı? (Açıköğretim Fakültesi 2013)

12658izlenme
ışıkları kapat Genişlet

AÖF Sınav Sonuçları Açıklandı Mı? (Açıköğretim Fakültesi 2013)


Anadolu,  Anadolu Üniversitesi,  Avrupa,  Fakülte,  İktisat,  Öğrenciler,  Açıköğretim,  Açıköğretim Fakültesi


AÖF sınav sonuçları, AÖF sınav sonuçları için öğrenciler sabırsızlıkla beklemeye başladı. AÖF sonuçları açıklanır açıklanmaz eş zamanlı olarak sitemizden öğrenebilirsiniz. 2012-2013 öğretim yılı AÖF güz dönemi sınavı 5 Ocak ile 6 Ocak 2013 tarihleri arasında yapılmıştı. 2013 AÖF sonuçları açıklanma tarihi henüz belli değil. Fakat AÖF sınav sonuçlarının sınav tarihinden itibaren en az 30 gün içinde açıklanması bekleniyor.

5-6 Ocak Aöf sınav sonuçları ne zaman açıklanmış olacak? 2013 AÖF hakkındaki bilgileri sitemizi takip ederek online olarak öğrenebilirsiniz.Anadolu ünüversitesi 5-6 ocak vize soruları ve cevapları sitemizde. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri 2001 yılından itibaren sınav soruları ve cevap anahtarları e-Öğrenme Portalında e-Kitap biçiminde yayımlanmaktadır.

Öğrenciler, Açıköğretim e-Öğrenme Portalına http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr adresindeki “Oturum Aç” kısmından T.C. kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen öğretim yılında yapılan sınav sorularına ve cevap anahtarlarına ulaşabilirler.

Ve aöf sınav tarihleri:

Güz Dönemi Ara Sınavı 05 – 06 Ocak 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 09 – 10 Şubat 2013

Bahar Dönemi Ara Sınavı 04 – 05 Mayıs 2013
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 01 – 02 Haziran 2013

2013 yılı 5-6 Ocak Açıköğretim Fakültesi (AÖF) ara sınav soruları ve cevapları açıklandı.

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) ' Fakülte ' başlığından ' Sınav Soruları ' seçeneğine, ' Bölüm ' başlığından öğretim yılını, ' Ders ' başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, ' T.C. Kimlik Numaranız ' ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, ' Öğrenci Numaranız ' ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda ' Öğrenci Numarası ' ile oturum açabileceklerdir.Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda ' 9... ' ile başlayan ' Öğrenci Numarası ' ile oturum açabileceklerdir.Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa ' konuk ' yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

SORU VE CEVAPLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

18 Ocak 2013 Cuma► BENZER VİDEOLAR
SON VİDEOLAR
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri