Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Yer Gök Aşk Bölüm - Havva, Yusuf'un Mezarını Ziyaret Ediyor

Video Galeri Sayfası

Yer Gök Aşk Bölüm - Havva, Yusuf'un Mezarını Ziyaret Ediyor

15972izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Yer Gök Aşk Bölüm - Havva, Yusuf'un Mezarını Ziyaret Ediyor


Doktorlar Dizisi,  Yer Gök Aşk Dizisi,  Son Dizisi


Yer Gök Aşk, yeni sezonun 87. Bölümü ile 17 Eylül Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarında geldi. Yer Gök Aşk Son Bölümde neler oldu? Yer Gök Aşk 87.Bölüm izle, Yer gök aşk dizisinin 87.bölüm 17 eylül 2012 pazartesi tarihli yayını. Yusuf ' un ölüm haberi başta Havva olmak üzere tüm aileyi büyük bir yasa boğuyor. Yer Gök Aşk, yeni sezonun 87. Bölümü ile 17 Eylül Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarına geliyor.

Ölüm Hancıoğullarının üzerine kabus gibi çöker; artık Yusuf Hancıoğlu yoktur... Bade hem acıdan hem de suçluluk duygusuyla delirdi delirecektir. Mehmet ise ne yapıp edip Bade ' yi kurtarmanın bir yolunu bulmalıdır. Vakit kaybetmeden planını yapar.

Havva Yusuf ' un mezarından ayrılamaz, en büyük acıyı çekerken başına geleceklerden habersizdir. Küçük Yılmaz suçluluk duygusuyla yıkılmıştır. Ellerinde Yusuf ' un kanı, toprağı vardır. Onu hayata bağlayacak tek şey artık Yılmaz ' ın ona “oğlum” demesidir, bu umutla konağa gider. Sultan yıllarını verdiği konaktan, büyük bedeller ödeyerek yaka paça atılır. Yersiz yurtsuz yapayalnız kalan Sultan ' a şans gülecek, kapısını açacak biri olacaktır. Doktorlar Hamiyet ' in durumundan çok ümitli değillerdir. Hamiyet ' in sağlık durumu ne olacaktır? Mehmet ' in oyunu tutar. Havva karşısında polisleri görünce şoke kalakalır. Henüz bu hayatta çekecekleri bitmemiş gibidir…

18 Eylül 2012 Salı► BAĞLI VİDEOLAR
► BENZER VİDEOLAR
SON VİDEOLAR
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri