Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerOsmanlı Tokadı Dizisi Fragman İzle

Trt 1 - Osmanlı Tokadı

Osmanlı Tokadı 36.bölüm fragmanı izle

Osmanlı Tokadı 36. Yeni Bölüm Fragmanı - TRT 1 Osmanlı Tokadı izle.Osmanlı Tokadı 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Osmanlı Tokadı 36. Bölüm de sürpriz gelişmeler oluyor.İşte Osmanlı Tokadı 36. Bölüm fragmanı ve geçmiş bölüm özeti...

Osmanlı Tokadı Dizisi 35. Bölüm özeti:
Osmanlı Tokadı ecdad emanetine sahip çıkıyor! Ecdadın kurduğu zerafet medeniyetinden dersler çıkaran ekranların en karayağız ve civanmert dizisi Osmanlı Tokadı yine keyifli, eğlenceli ve aksiyon dolu bir bölümle karşınızda.

Fatih öldü sanılan İngiliz ajan tarafından yakalanır ve II.Abdülhamid'in petrol haritalarını çalan Ateş'ten almak için buluşma yerine götürülür. Gazanfer ise Fatih'e ulaşamaz ve durumdan şüphelenip olayın peşine düşer.

Şahin ve Dilaver artık evli barklı bir adam olan Doğan Bey'le fazla görüşememekten dertlidir. Doğan ise artık evli adam sorumluluğuyla hareket eder.

Bu arada Fatih yeni görevi icabı eski kocası tarafından tehdit edilen ünlü bir şarkıcıyı korur. İstanbul, Fatih'in bu yeni vazifesini öğrenir ve belli etmemeye çalışsa da içten içe kıskanır. Fatih ise vazifesi ve İstanbul arasında kalmıştır.

Osmanlı Tokadı yeni bölüm özeti,Osmanlı Tokadı yeni bölüm izle,Osmanlı Tokadı son bölüm izle,Osmanlı Tokadı her hafta Trt 1 kanalında sizlerle.Trt 1 kanalının sevilen dizisi Osmanlı Tokadı bu bölüm de neler yaşanacak ?Osmanlı Tokadı yeni bölüm fragmanları,Osmanlı Tokadı son bölüm neler yaşandı ?Osmanlı Tokadı yeni bölüm özeti,Osmanlı Tokadı yeni bölüm izle,Osmanlı Tokadı son bölüm izle,Osmanlı Tokadı her hafta Trt 1 kanalında sizlerle.Trt 1 kanalının sevilen dizisi Osmanlı Tokadı bu bölüm de neler yaşanacak ?Osmanlı Tokadı yeni bölüm fragmanları,Osmanlı Tokadı son bölüm neler yaşandı ?

Osmanlı Tokadı 36.bölüm fragmanı izle


Osmanlı Tokadı Dizisi

Osmanlı Tokadı -

Osmanlı Tokadı -

Osmanlı Tokadı Bölümleri Osmanlı Tokadı ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1 

Osmanlı Tokadı Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Trt 1 Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.