Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerKızılelma Dizisi Fragman İzle

Trt 1 - Kızılelma

Kızılelma 21. Bölüm Fragmanı

Kızılelma Dizisi 21. Bölüm özeti:

“KIZILELMA”da; kampta bulunan kimyasal silahların bilgisini İstanbul Birimi'ne ulaştırmayı başaran Murad Altay, kampı çökertmek için hazırlık yaparken, Emil tarafından getirilen beklenmedik bir teklifle köşeye sıkışır. Diğer taraftan Hasan ve Zeynep'in başında çok daha büyük bir bela vardır.

Archie'nin kafaya taktığı Zeynep için artık fazla bir seçenek yoktur ve Zeynep kendi yöntemleriyle Archie'nin cezasını verir. Ama Archie vazgeçmeye niyetli değildir; Zeynep'in yoluna çıkar ve onu kaçırmaya kalkar.

Bunu fark eden Murad'ın gözü hiç bir şey görmez ve aşkı için ölüme yürür. Türkiye'nin kendi hikayesini, ilk kez bir “Türk ajan dizisi”yle ekranlara taşıyan “KIZILELMA”; izleyiciyi ekran başına kilitleyecek 20.yeni bölümüyle 28 Mayıs 2014, Çarşamba akşamı saat 19:55'te TRT 1'de!


Kızılelma yeni bölüm özeti,Kızılelma yeni bölüm izle,Kızılelma son bölüm izle,Kızılelma her hafta Trt 1 kanalında sizlerle.Trt 1 kanalının sevilen dizisi Kızılelma bu bölüm de neler yaşanacak ?Kızılelma yeni bölüm fragmanları,Kızılelma son bölüm neler yaşandı ?

Kızılelma 21. Bölüm Fragmanı


Kızılelma Dizisi

Kızılelma - Türkiye’nin milli varlık ve çıkarlarını korumaya ant içmiş bir avuç adam ve kadının hikayesinden yola çıkılan dizide; bir avuç kahramanın özverili hayatı konu alınacaktır.

Kızılelma - Bu kahramanlar Yeni Türkiye’nin büyümek ve bölgesinden yeniden adalet ve refahın merkezi olmak yolundaki bu ülke için yaşayacak, mücadele edecek ve “maceradan maceraya” koşacaklar. Dizinin başrollerini tiyatronun ve sinemanın önemli isimleri paylaşacak. Dizi konu olarak Türk Gizli Servisi, yani Milli İstihbarat Teşkilatı’nı (MİT) işleyecek..

Kızılelma Bölümleri Kızılelma ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1 

Kızılelma Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Trt 1 Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.