Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerKızılelma Dizisi Fragman İzle

Trt 1 - Kızılelma

Kızılelma 12.bölüm fragmanı izle(kızılelma yeni bölüm izle)

Kızılelma yeni bölüm fragmanı izle.Kızılelma 12.bölüm ile ekranlara gelecek.Trt'nin sevilen dizisi kızılelma ağlatmaya devam ediyor.Kızılelma her hafta TRT ekranlarında.

Kızıl Elma'dan bomba gibi bir bölüm geliyor! Arat, terorist grubu kanlı eylemlerine devam ediyor! Ruken, hastanede hedefi öldürdükten sonra kanlı eylemler planlamaya başlar. Bölücü teror örgütünün başaramadığını, Funda mentals örgütlerle yapmaya çalışan bazı kişiler Türkiye'yi yas'a sokmak istiyor adeta. Elçiliğe olan saldırılar, sivillerimize yapılan eziyetler, gibi Türkiye'de kaos oluşturmak isteyen bu bazı kişiler Murad Altay'ın sert tokatına maruz kalıcaktır.

Ruken, istanbuldaki ilk görevini başarıyla tamamlayınca Arat, grubunun gözüne girmiştir. Ruken'ne verilen bi diğer görev ise Mit, çalışanlarını tek tek yakalamak ve onları kendilerince dediği mahkemeye çıkarmak bu mahkemenin nasıl olduğuna dair henuz bir bilgimiz yok. Ruken, Mit, çalışanlarının zayıf noktalarını bulmaya çalışır ve aralarından en zayıf halka olan Kurt Okan'nı, kaçırma planı yapmaya başlar. Kurt Mit, için vazgeçilmez bir çalışandır. İnternet üzerinden haber almakla sorumlu olan kurt, ayrıca dinleme, internet üzerinden saldırı gibi şeyleride üstlenmektedir. Ruken tarafından kaçıralan Kurt, Mit'i karıştırmıştır. Murad Altay, onu bulmaya yemin etmiştir.

Kurt, sorguya alan Arat, grubu Kurt'un ne kadar zayıf olsada onun konuşmıyacağını anlar ve infaaz etmek isterlerki tam o sırada Murad Altay, bir hamle yapar ve tüm oyunlarını bozarlar. Kızıl Elma Dizisi 12.Bölüm Fragmanıyla baş başa bırakıyoruz sizi.


Kızılelma yeni bölüm özeti,Kızılelma yeni bölüm izle,Kızılelma son bölüm izle,Kızılelma her hafta Trt 1 kanalında sizlerle.Trt 1 kanalının sevilen dizisi Kızılelma bu bölüm de neler yaşanacak ?Kızılelma yeni bölüm fragmanları,Kızılelma son bölüm neler yaşandı ?

Kızılelma 12.bölüm fragmanı izle(kızılelma yeni bölüm izle)


Kızılelma Dizisi

Kızılelma - Türkiye’nin milli varlık ve çıkarlarını korumaya ant içmiş bir avuç adam ve kadının hikayesinden yola çıkılan dizide; bir avuç kahramanın özverili hayatı konu alınacaktır.

Kızılelma - Bu kahramanlar Yeni Türkiye’nin büyümek ve bölgesinden yeniden adalet ve refahın merkezi olmak yolundaki bu ülke için yaşayacak, mücadele edecek ve “maceradan maceraya” koşacaklar. Dizinin başrollerini tiyatronun ve sinemanın önemli isimleri paylaşacak. Dizi konu olarak Türk Gizli Servisi, yani Milli İstihbarat Teşkilatı’nı (MİT) işleyecek..

Kızılelma Bölümleri Kızılelma ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1 

Kızılelma Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Trt 1 Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.