Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam 12. Bölüm Fragmanı

Video Galeri Sayfası

Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam 12. Bölüm Fragmanı

10044izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam 12. Bölüm Fragmanı


Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Dizisi


TRT ekranlarının ilğiyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam 12. Bölümüyle 28 Mayıs Pazartesi akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlandı. İşte Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam 12. Bölüm özeti ve fragmanı...

Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisinin en son yayınlanan 11. bölüm özeti:

Canseza 'nın müdahalesiyle, Kasım Murat 'ı bırakıp kaçar. Mirza sonunda yakalanmıştır. Hatice, durumdan memnun, Damat ise sinirlidir. Kasım yine yalanlarıyla Damat 'ı Mirza 'nın önemsiz bir casus olduğuna ikna eder. Casusu öldürüp onu önemli diye yutturacaklarını dahi söyler. Bunun üzerine Damat casusun gözetimine el koyar.

Canseza ise, aşkıyla intikamı arasında bocalamaktadır. Üstelik Murat 'tan sonra Kasım 'ın da güvenini kaybetmeye başlamıştır. Murat, Damat 'ın Mirza 'ya el koymasından önce onun cebinde bulduğu anahtarın açtığı kapının peşine düşmüştür.

Patrona, Kara Hasan 'dan kurtulduktan sonra, onun adamlarının da kendisine katılmasıyla gücünü daha da arttırır. İspirizade 'nin de telkiniyle, bu gücü artık halkı arkasına almak için kullanmaya başlar. Ancak Çeşmidil 'le arası da gün geçtikçe kötüleşmektedir.

Bu durumu düzeltmekse, Çeşmidil 'in aşkından yanıp tutuşan Muslu 'ya düşecektir. Fatma, Damat 'ın Şehnaz 'a yakınlaşmaya başladığını fark edince, her zamanki fevri tavrı yerine, bu defa aklını kullanıp sonuca ulaşacaktır.

Mirza 'yı öldürme planı istediği gibi sonuçlanmayan Kasım, Damat 'ın şimşeklerini de üstüne çekmeye başlar. Çevresindeki çember giderek daralan Kasım, tam kaçmaya karar vermişken, Damat 'ın onu saraya götürmesiyle iyice kapana kısılır. Mirza 'nın söyleyecekleri ise o dahil herkesi çok şaşırtacaktır.» Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam 12. Bölüm Fragmanı Ve 11. Bölüm Özeti videonun haberi için tıklayınız

22 Mayıs 2012 Salı 
Dizinin Diğer Bölümleri
SON EKLENEN DİZİ VİDEOLARI
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri