Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerBir Yusuf Masalı Dizisi Fragman İzle

Trt 1 - Bir Yusuf Masalı

Bir Yusuf Masalı 21. Bölüm Fragmanı (Final)

Bir Yusuf Masalı Dizisi 21. Bölüm özeti:

Maria ' nın Paşazade ile evlenme kararından vazgeçtiğini ve her şeye rağmen Yusuf ' la evlenmek istediğini söylemesiyle tüm dengeler değişir. Hamiyet kinini daha fazla bastıramaz ve Yasemin ' in hamile olduğu yalanını kullanarak, Maria ' ın bu aşktan nihai ayrılışına sebep olur. Hasan ' ın “yalancı hamileliği” öğrenmesi ise çarşıda kanlı bir hesaplaşmaya neden olacaktır.Bir Yusuf Masalı yeni bölüm özeti,Bir Yusuf Masalı yeni bölüm izle,Bir Yusuf Masalı son bölüm izle,Bir Yusuf Masalı her hafta Trt 1 kanalında sizlerle.Trt 1 kanalının sevilen dizisi Bir Yusuf Masalı bu bölüm de neler yaşanacak ?Bir Yusuf Masalı yeni bölüm fragmanları,Bir Yusuf Masalı son bölüm neler yaşandı ?

Bir Yusuf Masalı 21. Bölüm Fragmanı (Final)


Bir Yusuf Masalı Dizisi

Bir Yusuf Masalı - Devşirme olarak İstanbul’a gelip Paşalığa kadar yükselen amcasının peşinden Payitahta gelen Bir Macar kızının bir Türk genciyle olan aşk hikayesinin anlatıldığı “bir Yusuf Masalı” dizisi adından da anlaşılacağı gibi masal tadında bir mahalle hikayesi.

Bir Yusuf Masalı - Paşanın kızına vurgun kabadayısıyla, Terzinin kızına talip olan fırıncısıyla, Berberi, manavı şerbetçisiyle eğlenceli bir Osmanlı mahallesinde geçen dizinin çekimlerine Düzce Belediyesi Film platolarında başlandı. İstanbul da üç ayrı konakta ve bir de çarşıda gerçekleştirilecek çekimler için hem konaklar döşendi hem de çarşı platosu yeniden dizayn edildi. Daha önce Düzce Belediyesi tarafından yaptırılan “Düzce belediyesi film platosu” tamamen bir Osmanlı çarşısına dönüştürüldü.

Bir Yusuf Masalı Bölümleri Bir Yusuf Masalı ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1 

Bir Yusuf Masalı Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Trt 1 Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.