Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerDila Hanım Dizisi Fragman İzle

Star Tv - Dila Hanım

Dila Hanım 62. Bölüm Fragmanı

Dila Hanım Dizisi 62. Bölüm özeti:

Azer ve Dila Fatma ' nın söylediği yerde buluşmuşlardır. Azer Fatma ' nın kendisine söyleceği şeyi bekler.Fatma Azer ' e Doğan ' la evleneceğini söyleyince Azer sinir krizi geçirir.Dila Azer ' i sakinleştirmeye çalışır ama Azer sinirden yerinde duramaz.Bu evliliğin olmayacağını Fatma ' ya söyler.Dila da şok içindedir.Fatma ' nın erken bir karar aldığını düşünmektedir.

Dila Hanım'dan muhteşem final!

CANAN BÜTÜN BİLDİKLERİNİ DİLA VE RIZA ' YA ANLATIYOR!
Show TV ' nin ilgiyle takip edilen dizisi Dila Hanım, muhteşem final bölümü ile ekrana veda ediyor. Dila Hanım büyük finalinde yaşanacak heyecan dolu gelişmeleri ile, yarın akşam izleyicileri ekrana kilitleyecek!

Suat ve Doğan ' nın gizli buluşmalarında onları tekip eden Azer ' in adamıdır.Azer Fatma ' ya zarar gelmesini istemez ve onun için Doğan ' ın bütün kirli işlerini ortaya çıkarmak için elinden geleni yapacaktır.Suat ve Doğan kendilerinden habersiz fotoğrafları çekilir.Azer fotoğrafları savcı Canan ' a gösteririr.

Canan bütün bildiklerini Rıza ve Dila ' ya anlatır.Rıza artık kime inancağını şaşırmış haldedir.Doğan ' ın bu yaptıklarını yanına bırakmaz.

Azer artık herkesle tek tek hesaplaşır.İlk önceliği Sultan ' ın bütün kirli işlerini ortaya dökmektir.Dila ' nın annesini öldürmekle suçlanan Sultan, bu sefer kendine nasıl bir çıkış yolu bulacaktır?

DİLA HANIM, bu akşam saat 20.00 ' de, muhteşem final bölümü ile SHOW TV ' de!Dila Hanım yeni bölüm özeti,Dila Hanım yeni bölüm izle,Dila Hanım son bölüm izle,Dila Hanım her hafta Star Tv kanalında sizlerle.Star Tv kanalının sevilen dizisi Dila Hanım bu bölüm de neler yaşanacak ?Dila Hanım yeni bölüm fragmanları,Dila Hanım son bölüm neler yaşandı ?

Dila Hanım 62. Bölüm Fragmanı


Dila Hanım Dizisi

Dila Hanım - Yapımcı : Gold Film Senaryo: Zülküf Yücel Yönetmen: Onur Tan

Dila Hanım - Kendi adaletini kendi sağlayan, sözü kanun yerine geçen ağaların ve beylerin hüküm sürdüğü Sarıgöl’de, bu düzene tek başına karşı koymaya çalışan, ölen eşinin ardından adalet arayan genç, şehirli Dila’nın ve imkansız aşkı Rıza Bey’in hikayesi....

Dila Hanım Bölümleri Dila Hanım ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1 

Dila Hanım Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Star Tv Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.