Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerPis Yedili Dizisi Fragman İzle

Show Tv - Pis Yedili

Pis Yedili 102. Yeni Bölüm Fragmanı (06 Temmuz 2014)

Pis Yedili 102. bölüm fragmanı yayınlandı. Pis Yedili yeni bölüm fragmanı 101. bölümün hemen ardından yayınlandı. Pis Yedili yeni bölümü 6 Temmuz 2014 Salı akşamı Show Tv'de ekranlara gelecek. İşte Pis Yedili 102. yeni bölüm fragmanı...

101. BÖLÜMÜ FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Pis Yedili yeni bölüm özeti,Pis Yedili yeni bölüm izle,Pis Yedili son bölüm izle,Pis Yedili her hafta Show Tv kanalında sizlerle.Show Tv kanalının sevilen dizisi Pis Yedili bu bölüm de neler yaşanacak ?Pis Yedili yeni bölüm fragmanları,Pis Yedili son bölüm neler yaşandı ?

Pis Yedili 102. Yeni Bölüm Fragmanı (06 Temmuz 2014)


Pis Yedili Dizisi

Pis Yedili - Pis Yedili, okudukları lisede çıkan yangın sonucu açıkta kalan yedi liseli gencin, zorunluluktan geçiş yaptıkları özel bir kolejde ikoncanlar adını taktıkları yeni kolejli arkadaşlarıyla aralarında geçen atışmalı ve eğlenceli diyaloglarla dolu bir okul hikayesi.

Pis Yedili - İstanbul'un varoş mahallelerinden birindeki yoksul öğrencilerin okuduğu devlet lisesi çıkan yangın sonucu kül olur. Milli Eğitim'deki idealist danışman Filiz hanım, öğrencileri tıklım tıkış diğer ilçe liselerine yerleştirir ama yedi öğrenciye gidecekleri bir okul bulamaz. Tek seçenek ilçe sınırları içindeki zenginlerin ve yüksek bürokratların çocuklarının okuduğu Özel Girişim Koleji gibi gözükmektedir. Filiz hanım bu Yedi öğrenci için okulun kapısını çaldığında terslenir. Ama pes etmez ve zorla da olsa yedi fakir öğrencinin zenginlerin okuduğu bu koleje kabul edilmelerini sağlar.

Kolejin başarıya endeksli sistemine sıkı sıkıya sahip çıkan müdiresi Esma Sultan bu öğrencilerin not ortalamalarını düşüreceği endişesiyle onları istemese de, altın kalpli müdür yardımcısı Hasan Paşa'nın ve Filiz öğretmenin destekleri ile bu yedi öğrencinin hayatında yeni okullarında yepyeni bir yaşam başlar.

Mahallenin haytaları, zengin ailelerin çocuklarıyla aynı çatı altında buluşunca çatışmalar da başlar. Çünkü okulun yedi yeni öğrencisi tam bir Pis Yedili çetesi gibidir. Her birinin de lakapları vardır. Bayrampaşalı, Orço, Pc ve Trafo lakaplı erkeklerin yanı sıra sarışınlığı nedeniyle Cimbom, esmerliği yüzünden Kara Biber, her işe karışması nedeniyle adı Salça'ya çıkan kızlar, kısa sürede kolejin altını üzerine getirecektir.

Okulun modern ve çağdaş yapısı alıştıkları bir şey değildir ama hem uyum hem uyumsuzlukla dolu günler içerisinde yeni yuvalarını da sahipleneceklerdir. Burada aşık olacaklar, burada dövüşecekler, burada başaracaklardır.

Pis Yedili Bölümleri Pis Yedili ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1  2 

Pis Yedili Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Yayın yeri ve saati

SHOW, Salı 20:00

Show Tv Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.