Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerFatih Harbiye Dizisi Fragman İzle

Show Tv - Fatih Harbiye

Fatih Harbiye 40. Bölüm 2. Fragmanı (Sezon Finali)

Fatih Harbiye Dizisi 40. Bölüm özeti:

Pelin ' in, Erdinç ' ten Neriman ' ı öldürmesini istemesi üzerine Erdinç ' in cevabı kafaları karıştırır. Feyza, aldatılmış olmayı kabul edemezken Pelin, babasına ve Şahika ' ya yaşananların hesabını soracaktır. Macit, Neriman ile olan ilişkisini artık evlilikle sonuçlandırmaya kesin karar verir. Fatih ' te herkes düğün telaşındayken, yaşanacaklar uzun süre merak konusu olacak gibi gözüküyor.

Fatih Harbiye 39. Bölüm özeti:

Neriman, Pelin ' in söylediklerinden dolayı hayal kırıklığı yaşarken Macit, Neriman ' ın kendisine inanmamış olmasını bir türlü kabul edemez. Macit, Pelin ve şirketin sebep olduğu sorunlarla uğraşmaktan artık bunalmıştır.

Şahika, Selim ' le yakınlık kurmaya çalışırken, çabaları bu sefer karşılık bulacak gibi gözüküyor. Macit ' ten aldığı olumsuz tepkiler sonrası, Pelin ' in kurduğu planlar artık tehlikeli bir hal almaya başlar.Fatih Harbiye yeni bölüm özeti,Fatih Harbiye yeni bölüm izle,Fatih Harbiye son bölüm izle,Fatih Harbiye her hafta Show Tv kanalında sizlerle.Show Tv kanalının sevilen dizisi Fatih Harbiye bu bölüm de neler yaşanacak ?Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanları,Fatih Harbiye son bölüm neler yaşandı ?

Fatih Harbiye 40. Bölüm 2. Fragmanı (Sezon Finali)


Fatih Harbiye Dizisi

Fatih Harbiye - Çocukluk arkadaşı olan Neriman ile Şinasi İstanbul Üniversitesinde okumaktadır.Bir süre sonra arkadaşlığın daha da samimiyetleşmesi sonucu sevgili olurlar.Şinasi Doğu kültüründen gelen bir kişidir.Neriman’ın ise Batı kültürüne büyük hayranlığı vardır. Neriman’ın dönemin en iyi batı kültürünü yansıtan semti Harbiye’de akrabaları oturmaktadır.Bu bölgede zamanla çevre edinir ve Macit adında biriyle tanışır.Macit , Neriman’ı bir baloya davet eder.Balo’da giyeceği kıyafet için rus bir kadının evine gider.Giyim provası yapılırken rus kadın , kendi aşk hikayesini anlatır.Bu hikaye içerisinde kendinden birşeyler bulan Neriman , yaptığı hatanın farkına varır ve Şinasi’ye geri döner. konu Fatih Harbiye Dizisinin Konusu Batı kültürü ile milli kültür arasında kalmış Neriman’ın yaşam hikayesini ve zengin yaşam kalitesinin her insanı mutlu edemeyeceğini anlatmaktadır. Doğu – Batı kültürü konusunda yazılmış kaliteli bir Peyami Safa eseridir.

Fatih Harbiye -

Fatih Harbiye Bölümleri Fatih Harbiye ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1  2 

Fatih Harbiye Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Show Tv Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.