Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerHıyanet Sarmalı Dizisi Fragman İzle

Samanyolu Tv - Hıyanet Sarmalı

Hıyanet Sarmalı Dizisi 34. Son Bölüm Full HD Tek Parça-Küre TV (18 Haziran 2014)

Hıyanet Sarmalı Son Bölüm İzle-Hıyanet Sarmalı Son Bölüm Küre TV Full HD-Hıyanet Sarmalı 34. Son Bölüm Tek Parça Full HD İzle... Hıyanet Sarmalı 34. son bölümle Samanyolu TV'de hayranlarıyla buluştu. Hıyanet Sarmalı dizisi, çocuk yaşta annesini ve babasını kaybedenlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiriyor. Hıyanet Sarmalı 34. son bölümde dizi fanatiklerini şaşırtan olaylar meydana geldi. Hıyanet Sarmalı 34. son bölümünü Full HD tek parça olarak beyazgazete.com'dan izleyebilirsiniz...

Hıyanet Sarmalı 34. Son Bölüm Tek Parça Full HD İzle - Samanyolu TV'nin duygu yüklü dizisi Hıyanet Sarmalı 34. som bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Hıyanet Sarmalı'nın son bölümünde dizi fanatiklerini şaşkına çeviren olaylar meydana geldi. İşte Hıyanet Sarmalı 34. son bölümde yaşanan olaylar...

Hıyanet Sarmalı 34. Son Bölüm Özeti

Kılıç, Gül ' ü ele geçirir ve ağır işkenceler yaparak saklanan belgelerin yerini öğrenmeye çalışır. Gül ' ü kurtarmak isteyen Ferhat, Kılıç ' la ilgili önemli kayıtları açıklamaya başlar. Bu sırada belgelerin saklandığı yeri tespit etmeye çalışan Kılıç, Ferhat ile karşı karşıya gelir ve büyük bir hesaplaşma başlar. Savaş ise hazırladığı düzmece bir nikahla Beyaz ' ı tuzağına düşürmeye çalışır.

Hıyanet Sarmalı 33. Bölümde Yaşananlar

Kılıç'ın canice işlediği cinayetlere son vermek ve yılların intikamını almak isteyen Ferhat ve Gül, deşifre olmayı da göze alarak harekete geçerler. Ferhat sonunda Kılıç ' ı durdursa da işler beklenildiği gibi gitmez.

Savaş ' ın tuzağına düşen Beyaz ise aramaktan umudunu kesmediği ağabeyleri Ferhat ve Ayaz ' ı bulmadan evlenmek istemez. Ancak Savaş, Beyaz ' ı ikna etmek için yeni hilelerini devreye sokar.


Hıyanet Sarmalı yeni bölüm özeti,Hıyanet Sarmalı yeni bölüm izle,Hıyanet Sarmalı son bölüm izle,Hıyanet Sarmalı her hafta Samanyolu Tv kanalında sizlerle.Samanyolu Tv kanalının sevilen dizisi Hıyanet Sarmalı bu bölüm de neler yaşanacak ?Hıyanet Sarmalı yeni bölüm fragmanları,Hıyanet Sarmalı son bölüm neler yaşandı ?

Hıyanet Sarmalı Dizisi 34. Son Bölüm Full HD Tek Parça-Küre TV (18 Haziran 2014)


Hıyanet Sarmalı Dizisi

Hıyanet Sarmalı - Anadolu’nun mertliğini üstünde taşıyan baba Hamza’nın, anneleri Şirin, ailenin en büyük çocuğu Ferhat, haşarı ve hayatının baharındaki Ayaz ve dünyalar şirini, cimcime Beyaz’ın yoksul ama bir arada oldukları mutlu yuvalarının işlendiğini açıklayan Kartal; “Fakat bu mutluluk uzun sürmeyecektir. O güzel ailenin yolu bir gün Binbaşı Kılıç’la kesişecek ve bambaşka bir dünyayı tadacaklardır.

Hıyanet Sarmalı - Kılıç, hırsları uğruna yaşayan, yükselmek için her şeyi yapabilecek bir subaydır. Bunun için gözünü karartmış, en sevdiklerini bile ateşe atmaktan çekinmemektedir. Ve yükselmek uğrunda attığı o adımlardan biri, bir gün Günyol ailesinin üstüne basıp paramparça etmekten geçmektedir.

Dökülen kanlar, dağılan bir aile, kanlı bir dünyayla boğuşmak zorunda kalan yetim çocuklar. Anadolu’nun bağrından koparılan o üç güzel gözlü çocuk, bir başlarına, çaresiz ve cılız bir yaşam savaşına başlarlar.

İçlerinde intikamın harlayan ateşi, yüreklerinde geride bıraktıkları canların acısı, önlerinde ise bilinmez tehlikelerle dolu bir yol vardır. Savaşları sadece bir intikam için değildir. Bitmez tükenmez vatan sevgileriyle, ailelerini parçalayanlara, ülkeyi satanlara, o karmakarışık ‘Hıyanet Sarmalı’na karşı büyük bir savaş olacaktır.

Bazen Kılıç’a karşı kalkan olacaklar, bazen ondan daha keskin ve ölümcül bir silah, bazen de sürpriz bir şekilde yan yana, aynı amaç için yürümek zorunda kalacaklar. Kimin kim için çalıştığı, hangi tarafın nereye hizmet ettiği belli olmayan, siyasetten mafyaya, iş dünyasından askeriyeye, basından gizli örgütlere kadar her yere bulaşmış bir virüsün Türkiye’yi getirdiği hal gözler önüne serilecek.

Anadolu’nun mert insanlarıyla; beyaz yakalıların, kara suratlıların, gaddarların, ülkenin üstüne kara bulutlar halinde çökmüş derin güçlerin son meydan savaşıdır. Türkiye’nin kaderini belki de o üç yetim kardeş belirleyecektir. Öyle coşkundur ki içindeki ateş, bazen aşklarını, bazen mutluluklarını, umutlarını, hatta yeri geldiğinde hayatlarını bile hiçe sayacaklardır.

80’lerle başlayıp 90’lara kadar uzanan bu hikaye, sadece bir dönemi aydınlatan basit bir anlatı değil, Anadolu’nun, Türkiye’nin, insanlığın kendisiyle yaşadığı destansı bir hesaplaşması da olacaktır aynı zamanda.

Hıyanet Sarmalı Bölümleri Hıyanet Sarmalı ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1 

Hıyanet Sarmalı Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Samanyolu Tv Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.