Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerYalan Dünya Dizisi Fragman İzle

Kanal D - Yalan Dünya

Yalan Dünya Son Bölüm izle-Yalan Dünya Sezon Finali 86. Bölüm Full HD Tek Parça (06 Haziran 2014)

Yalan Dünya Sezon Finali İzle-Yalan Dünya Son Bölüm İzle-Yalan Dünya 86. Bölüm Full HD Tek Parça İzle-Yalan Dünya 06 Haziran 2014... Sevilen dizi Yalan Dünya sezon finali ile ekranlara geldi. Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Yalan Dünya 86. son bölüm ile bu sezona nokta koydu. Yalan Dünya 86. son bölüm(sezon finali) beyazgazete.com aracılığıyla da izleyebilirsiniz. İşte Yalan Dünya 86. son bölüm sezon finalinde yaşananlar...

Yalan Dünya Son Bölüm İzle Full HD Tek Parça -
Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Yalan Dünya 2013-2014 sezonuna noktayı koydu. Yalan Dünya dün akşam yayınlanan 86. son bölüm ile sezon finali yaptı. Sevilen dizi Yalan Dünya'nın son bölümü izleyicisini ekran başına kilitledi. İşte Yalan Dünya 86. son bölüm sezon finalinde gelişen olaylar...

YALAN DÜNYA 86. SON BÖLÜM-SEZON FİNALİ ÖZETİ

Derya Köroğlu ve Yeni Türkü ile muhteşem sezon finali!

Yalan Dünya sezon finalinin konuğu; Derya Köroğlu ve Yeni Türkü...

Kanal D ' nin başrollerinde Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Rutkay Aziz, Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel, Hümeyra ve Gönül Ülkü ' nün yer aldıkları sevilen dizisi Yalan Dünya ' nın Cuma akşamı (6 Haziran) yayınlanacak sezon finalinin konuğu; Derya Köroğlu ve Yeni Türkü.

Sezon finalinde, artarda patlayan krizlere rağmen Deniz ve Rıza nişanlanabilecek mi? sorusu merak konusu olacak. İlk kriz Vasfiye ile Afife arasında çıkacak. İkili nişan yüzüklerini kesmek için kıyasıya bir rekabete girecek. Kocabaş ve Alsancak Aileleri de, geleneği bozmayarak nişan öncesi bir de bu yüzden birbirine girecek. Tüm bunlar yetmezmiş gibi Rıza, Bora ve Emir ' le nişan günü biletlerini önceden aldıkları maça gitme planları yapacak. Nursel ve Zerrin ' in davetli olmadıkları halde nişana gelmesi ile de asıl bomba patlayacak.

Yalan Dünya sezon finali yapıyor!

Kanal D ' nin sevilen komedi dizisi “Yalan Dünya”, Cuma akşamı sezon finali bölümü ile ekrana geliyor.

Artık nişan için geri sayım başlamıştır. Son hazırlıklar tamamlanırken beklenen ilk kriz, yüzükleri kimin takacağı konusunda çıkar. Kocabaşlar Vasfiye ' ye, Alsancaklar da Afife ' ye söz vermişlerdir. İki aile de adaylarını geri çekmezken, yaşlı kadınlar arasında da büyük çekişme yaşanır. Fakat asıl büyük kriz nişan günü Emir, Rıza ve Bora ' nın, biletlerini çok önceden aldıkları maç ile çakışması ile yaşanır. Rıza,

Bora ile Emir ' i maçtan vazgeçirmeye çalışır. Ancak ikili, Rıza ' ya fırsat vermez ve mekanlar birbirine yakın olduğu için bir son dakika planı hazırlarlar. Nursel ile Zerrin ' i nişana istemeyen Gülistan, bu işe diplomatik bir çözüm bulur. Nursel ' in davetiyesini ulaştırması için Zerrin ' e verir. Servet ' in ise, aklı fikri nişanın yapılacağı yeri kırklamaktadır. Gece gizlice Asiye ' yi de alır. Çamaşır suyu ile Bizans kalıntıları dahil her yeri silmeye kaçar. Ancak onları orada kötü bir sürpriz beklemektedir. Aile fotoğrafına bile çağırılmayan Selahattin çok içerlemiştir. Artık kimsenin kendisini sevmediğini düşündüğü için büyük bulanıma girer. Durumu fark eden Orçun babasının intihara eğilimli olduğuna kimseyi inandıramaz.

Nişan günün ilk krizi ise Afife ' den patlak verir. Ardından Rıza, Emir ve Bora ' nın bir görünüp bir kaybolması Deniz ' i fena şüphelendirir. Vasfiye ' nin lanetine inanan Deniz, yüzükleri onun takmasını hiç mi hiç istemez. Maç çıkışı kalabalığa yakalanan Emir ve Bora ' nın serseriler tarafından yollarının kesilip, nişan yüzüklerini çalması Deniz ' i iyice çileden çıkartır. Tam bununla atlattıklarını düşünürlerken Nursel ve Zerrin ' in de nişana son dakika katılımı ile işler iyice karışır.

Yüzük krizi çözülemeden alkol sınırını aşan Nursel ile Zerrin birbirine girer.
Evden ise Defne ile ilgili beklenmedik bir haber gelir. Tüm bu aksiliklere rağmen nişan kaldığı yerden devam edecek ve sonunda yüzükler takılacak mıdır?
Yalan Dünya yeni bölüm özeti,Yalan Dünya yeni bölüm izle,Yalan Dünya son bölüm izle,Yalan Dünya her hafta Kanal D kanalında sizlerle.Kanal D kanalının sevilen dizisi Yalan Dünya bu bölüm de neler yaşanacak ?Yalan Dünya yeni bölüm fragmanları,Yalan Dünya son bölüm neler yaşandı ?

Yalan Dünya Son Bölüm izle-Yalan Dünya Sezon Finali 86. Bölüm Full HD Tek Parça (06 Haziran 2014)


Yalan Dünya Dizisi

Yalan Dünya - Kocabaş Ailesi’nin otoriter babası Şehmuz Bey ve evin titiz hanımı Servet, aynı evde damatları Selahattin, kızları Gülistan, torunları Orçun ve bekar oğulları Rıza ile birlikte oturmaktadırlar.

Yalan Dünya - Antakya’dan Cihangir’e taşınan Kocabaş Ailesi geleneklerine bağlı olan babaları Şehmuz Bey’in hakimiyeti altındadır. Damatları Selahattin, eşi Gülistan’a hiç bağlı değildir üstelik onu pavyonda tanıştığı Tülay ile aldatmaktadır. Evin tek oğlu olan Rıza, hiç sevmediği Nurhayat ile ailesinin baskısıyla nişanlanmıştır. Ancak bu duruma daha fazla katlanamaz ve Nurhayat’tan ayrılma kararı alır. Bu karar Kocabaşlar için yıkım olur. Aile, Rıza ve Nurhayat’ın arasını düzeltmek için seferber olur. Bu olaylar yaşanırken tüm ailenin hayatını değiştirecek bambaşka bir gelişme yaşanır. Deniz, yanında kardeşi Bora ile birlikte, bir dizide bir bölüm konuk oyunculuk yapmak için İzmir’den İstanbul’a gelir. Yıllardır aradığı fırsatı bulamayan Deniz’in hiç beklemediği bir anda şansı döner. Dizinin başrol oyuncusu sette olay çıkartıp işi bırakır. Bir anda bölüm oyunculuğundan başrole terfi eden Deniz, İstanbul’da ev arayışına girer. Setteki diğer bir oyuncu Açılay da ev aramaktadır ve Deniz’e ev arkadaşı olmayı teklif eder. Şehmuz Bey de Rıza’ya kızar ve Nurhayat ile evlendirdikten sonra oturmalarını planladıkları yan daireyi kiraya vermeye karar verir. Herkes bu daireyi tutmak üzere harekete geçer. Damat Selahattin o dairede metresi Tülay’ı oturtmayı planlarken, büyük bir tesadüf sonucu Deniz ve Açılay da aynı eve talip olur. Ancak Şehmuz evi sadece ailelere kiralamaktadır. Daireyi çok isteyen Deniz, Açılay ve Bora’nın aklına bir plan gelir. Plan işe yarar Şehmuz Bey’i ikna edip evi tutarlar. Ancak ilk başta yolunda giden işler kısa bir süre sonra kontrolden çıkar. Hayalleri suya düşen Selahattin, Deniz’leri evden attırmanın yollarını ararken, evin başkasına kiralandığını duyan Tülay, Kocabaşlar’ın evine baskın yapar. Bu sırada Deniz ve Açılay’ı televizyonda gören Şehmuz kandırıldığını anlar, ortalık karışır. Üstelik Rıza ile Deniz arasında da yeni bir aşk filizlenmektedir.

Yalan Dünya Bölümleri Yalan Dünya ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1  2  3 

Yalan Dünya Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Yayın yeri ve saati

Kanal D, Cuma 20:00

Kanal D Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.