Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerKüçük Ağa Dizisi Fragman İzle

Kanal D - Küçük Ağa

Küçük Ağa 13.bölüm fragmanı izle 22 Nisan 2014(küçük ağa'da sinem zor durumda)

Küçük Ağa 13.bölüm fragmanı yayında.Salı günlerinin rakipsiz dizisi Küçük Ağa bu hafta duygu yüklü bir bölümle karşımıza gelecek.Küçük Ağa'da Sinem Ali'nin Başak ile durumu öğrenince dikkati dağılır ve yolda arbasıyla birine çarpar.Bakalım Küçük Ağa'nın yeni bölümünde daha neler olacak...

Küçük Ağa 13.bölüm kısa özeti:
Küçük Ağa Mehmetcan, Kanuni rolünün peşinde
Mehmetcan, Kanuni rolünü alabilmek için okulda yapmadığını bırakmıyor.

Mehmetcan, Kanuni rolünü alabilmek için okulda yapmadığını bırakmaz. Başak ve Ali arasındaki yakınlaşma Mehmetcan ' ı rahatsız eder. Sonrasında Sinem bundan haberdar olur. Sinem ' in yaşadığı talihsiz durum karşısında herkes şaşkına döner. Bu durum Mehmetcan ' ı şok eder. Başak ' ın Sinem için yaptıkları aradaki buzları biraz eritir fakat, Mehmetcan ' ın Başak ' a olan tavrı aynı şekilde devam edecektir.

Küçük Ağa Mehmetcan, Urfa'da
Mehmet Ağa ' nın kalp krizi geçirmesinin ardından herkes, Urfa ' ya koşuyor.

Mehmetcan, dedesi Mehmet Ağa ' nın yanından bir an olsun ayrılmak istemez. Urfa ' da herkes Ağa ' nın iyileşip hastaneden çıkmasını bekler. Sinem ' in Urfa ' ya gidişi Başak ' ı oldukça rahatsız etmiştir. Sinem de Ali ' yi arayan, onu merak eden Başak ' tan rahatsızdır.

Mehmetcan ' ın başı Urfa ' da da belaya girer fakat bu sefer gerçekten masumdur. Sonrasında okulda olanlar, Mehmetcan ve çetesini yeni olaylar içerisine sürükler.

Küçük Ağa geçen bölümde yaşananlar
Küçük Ağa'da Ali, Sinem'i çileden çıkarıyor
Ali, Okan yüzünden başını yine derde sokuyor. Sonrasında olanlar ise Sinem ' in iyice sinirlerine dokunuyor.

Sinem ' in Başak ' a karşı olan tavrı devam etmektedir. Bu arada Okan, hâlâ Başak ve Derya ' nın peşindedir. Bu durum karşısında Ali yine başını belaya sokar. Sonrasında olanlar ise Sinem ' in iyice sinirine dokunur. Mehmet Ağa ' nın başına gelenler ise, herkesi Urfa ' ya taşıyacak ve bir araya toplayacaktır.

Mehmetcan, Derya'ya abayı yakıyor
Mehmetcan, Derya ' ya iyiden iyiye abayı yakıyor.
Mehmetcan okuldaki kız arkadaşına iyice abayı yakmıştır. Derya ' nın mutlu olması için elinden geleni yapmaktadır. Mehmetcan ve Ali ' yi doğum gününde gören Okan, yine aksiyon yaratır.

Mehmet Ağa ve Küçük Ağa ' nın, dede - torun başına gelenler herkesi şaşırtır.

Sinem ve Başak arasındaki negatif elektrik oldukça yüksektir. Nur, Sinem için yine kolları sıvar ve Ali ' yi çıldırtır.

Mehmetcan ve çetesi ise yine okulda iş başındadır.

Salı'nın bİrİncİsİ Küçük Ağa
' Küçük Ağa ' Salı'nın bİrİncİsİ

' Küçük Ağa ' İlk bölümden zirveye yerleştİ
Zirvenin adı değişmedi!
Kanal D ' nin başrollerinde Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi ' nin oynadıkları sevilen dizisi “Küçük Ağa”nın Salı akşamı ekrana gelen bölümü milyonları yine ekran başına kilitledi ve hem Tüm Kişiler ' de hem de A/B Sosyo Ekonomik Statü ' de birinci oldu.

Sevilen dizinin bu bölümü Tüm Kişiler ' de yüzde 13.12 reyting ve yüzde 29.37 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü ' de de yüzde 13.27 reyting ve yüzde 28.64 izlenme payı ile yine günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.Kanal D Salı günü ayrıca; Prime Time Tüm Kişiler ' de yüzde 24.24 izlenme payı, Prime Time A/B SES ' te yüzde 23.81 izlenme payı, Tüm Gün A/B SES ' te yüzde 15.21 izlenme payı ve Tüm Gün Tüm Kişiler ' de de yüzde 14.40 izlenme payı birinci oldu.

Küçük Ağa yeni bölüm özeti,Küçük Ağa yeni bölüm izle,Küçük Ağa son bölüm izle,Küçük Ağa her hafta Kanal D kanalında sizlerle.Kanal D kanalının sevilen dizisi Küçük Ağa bu bölüm de neler yaşanacak ?Küçük Ağa yeni bölüm fragmanları,Küçük Ağa son bölüm neler yaşandı ?

Küçük Ağa 13.bölüm fragmanı izle 22 Nisan 2014(küçük ağa'da sinem zor durumda)


Küçük Ağa Dizisi

Küçük Ağa - İstanbul'un görmüş geçirmiş, varlıklı ailesinin kızı Sanem ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali, 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almışlardır.

Küçük Ağa - Kanal D'nin başrollerini Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya, Emir Berke Zincidi ve Ruhsar Öcal'ın paylaştığı, Hakan Bilgin, Banu Zorlu, Nazan Diper, Şükrü Türen, Kayhan Yıldızoğlu, Cansın Özyosun, Faik Ergin, Ozan Çobanoğlu, Sinem Ergin, Remzi Evren, Halil Doğan, Yunus Çakıroğlu veHilmi Özçelik'in de eşlik ettiği, yapımcılığını Erler Film'in üstlendiği, senaryosunu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul'un kaleme aldığı, yönetmenliğini Aysun Akyüz ile Erol Özlevi'nin yaptığı Küçük Ağa, yakında Kanal D'de başlıyor.

Küçük Ağa'nın genel hikayesi ise şöyle:

İstanbul'un görmüş geçirmiş, varlıklı ailesinin kızı Sanem ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali, 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almışlardır.

Sanem, özel bir hastanede nörolog uzman doktor olarak çalışmaktadır. Güzel, zeki ve etrafında kendisinin farketmediği bir ilgiye sahiptir. Ali yakışıklı, prezantabl, zeki ve bir reklam ajansının mihenk taşıdır. Çok önemli projelere imza atmıştır.

Anne ve babasının boşanma kararından çok etkilenen ve binbir türlü yaramazlığı yapma potansiyelinin yüksek olduğu, 6 yaşındaki Mehmet Can, anne ve babasının ayrılmaması için elinden geleni yapar. Evde, okulda ve mahallede onca yaramazlık, anne ve babasını tekrar bir araya getirmek için çare olmamıştır. Bu evlilikten pek de hoşnut olmayan, ayrı kültürlere ait aile büyüklerini işin içine karıştırır.

Küçük ağamız, temelde etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüzde yaşanan aile ve çevre yaşantımızdaki değerlerin, ne denli önemli olduğuna değinmeye çalışarak, izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır.

Küçük Ağa Bölümleri Küçük Ağa ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1 

Küçük Ağa Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Kanal D Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.