Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerGüneşi Beklerken Dizisi Fragman İzle

Kanal D - Güneşi Beklerken

Güneşi Beklerken 42.bölüm fragmanı izle(güneşi beklerken yeni bölüm:barış safını belli eder)

Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Bu Hafta Güneşi Beklerken'in 42.bölümü yayınlanacak.Güneşi Beklerken'de Sayerler herşeyi örtpas etmeye çalışırlarken Zeynep, Barış ve yanındakiler gerçekleri öğrenmeye çalışırlar.Güneşi Beklerken her hafta Kanal D ekranlarında...

Güneşi Beklerken Dizisi 41. Bölümde Yaşananların Kısa Özeti:

Barış, gerçeğin peşinde!
Kanal D ' nin büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” bu hafta da temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Dizinin bu bölümünde; Barış gerçeğin peşine düşüyor. Ahmet, Kerem ' in gerçekleri öğrenmesini engellemek için elinden geleni yapar. Ancak Jale ' nin baskısı Barış ' ın kafasını karıştırır. Barış, Ahmet ile yüzleşmeye karar verir. Barış ' ın, babasıyla kavga ettiğini gören Kerem mektubu getirir. İkisine birden mektupta yazılanları okur.

Anne ve babasının boşanma kararı Melis ' i çok üzer. Olanlardan dolayı Demet ' i suçlar. Melis ' in sağlık durumu iyiden iyiye kötüleşir. Melis ' in hastalığını ilk fark eden Zeynep olur. Aksel, Melis ' i hastaneden kaçırır. Zeynep ve Kerem, Melis ' in peşine düşerler.

Güneşi Beklerken 40. bölüm özeti:
Kerem babasıyla ilgili gerçeklere çok yaklaşıyor.

Zeynep, dedesinden yediği tokada ne tepki vereceğini bilemez. Demet, bu olaydan sonra hayatında ilk kez babasına karşı sessizliğini bozar. Kızından beklemediği sertlikte bir tepki gören Osman, evi terk eder. Zeynep ve Kerem, Osman ' ı zor bir durumda bulur. Dedesinin halini gören Zeynep, vicdan azabı duymaya başlar. Bu olay ikili arasında beklenmedik bir yakınlaşmaya neden olur.

Behice ile Ahmet'in yüzleşmesi, Barış açısından acı sonuçlar doğurur. Gençler, Barış ' ı bu zor gününde yalnız bırakmaz. Kerem ile Barış arasındaki buzlar erir. Barış, Kenan'ın kendisine yazdığı mektubun peşine düşer. Mektup, Kerem'in eline geçer. Kerem, ailesi hakkındaki gerçekleri öğrenecek midir?


Güneşi Beklerken yeni bölüm özeti,Güneşi Beklerken yeni bölüm izle,Güneşi Beklerken son bölüm izle,Güneşi Beklerken her hafta Kanal D kanalında sizlerle.Kanal D kanalının sevilen dizisi Güneşi Beklerken bu bölüm de neler yaşanacak ?Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanları,Güneşi Beklerken son bölüm neler yaşandı ?

Güneşi Beklerken 42.bölüm fragmanı izle(güneşi beklerken yeni bölüm:barış safını belli eder)


Güneşi Beklerken Dizisi

Güneşi Beklerken - Demet ve Zeynep, Bursa’nın Gölyazı ilçesinde mütevazi bir hayat süren anne-kızdır. Demet’in terzi dükkanında işler umduğu gibi gitmez ve elinde avucunda ne varsa kaybeder. Bu sırada İstanbul’dan Demet’e bir dost eli uzanır.

Güneşi Beklerken - Bu çocukluk arkadaşı Jale’dir. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden Sayer Koleji'nin müdürüdür. Hem Zeynep’in iyi bir eğitim alması hem de yeni bir başlangıç yapmak için anne-kız, Zeynep’in tüm itirazlarına rağmen tası tarağı toplayıp İstanbul’a taşınırlar. Aslında Jale’nin onlar için başka planları vardır. Hem Demet’in hem de Zeynep’in hayatını kökünden değiştirecek bir sırrı saklamaktadır Jale... Kimseye eyvallahı olmayan ,son derece inatçı , deli dolu bir genç kız olan Zeynep, okuldaki ilk gününde, okulun sahibinin oğlu ve herkes tarafından tam bir baş belası olarak bilinen Kerem’le karşı karşıya gelir. Bugüne kadar ne istediyse sorgusuz sualsiz yapılmış olan, şımarık ve okuldaki herkes üzerinde soyadının getirdiği gücü kullanan Kerem, onun egemenliğini tanımayan Zeynep’i düşmanı beller ve onunla acımasızca uğraşmaya başlar. Kerem’in Zeynep’e yaptığı eziyetlerden sonra Zeynep’e yardım elini uzatan tek kişi ise Kerem’in kardeş gibi birlikte büyüdüğü Barış’tır. Zeynep Barış’ın kendisine gösterdiği yakınlıktan etkilenmeye başlayacaktır ama bilmediği bir şey vardır; o da Barış’ın okulun en popüler kızı Melis’e aşık olduğudur. Melis, okulda beden öğretmenliği yapan Cihan’ın da kızıdır aynı zamanda ve o da ne yazık ki Kerem’e aşıktır. Zeynep yeni hayatına ve okuluna uyum sağlamaya çalışırken, annesi Demet Jale’nin kardeşi Melda’nın modaevinde çalışmaya başlar. Onu da tıpkı kızı gibi zor günler ve kötü sürprizler beklemektedir. Demet, hayatının ilk ve tek aşkı Cihan’la yıllar sonra karşı karşıya gelecektir. Cihan’ın hayatına yeniden girmesiyle, yıllarca kızına söylediği yalanın ortaya çıkmasının korkusunu yaşayacaktır. Jale, geçmişte yaptığı hatayı telafi etmek için İstanbul’a getirdiği Zeynep ve Demet’in hayatında yeni ama zorlu bir sayfa açmıştır. Gençler tarafında dörtlü bir aşk ekseninde ilerleyen hikayede, büyükler tarafında ise geçmişin sırları zamanla gün yüzüne çıkacak ve herkesin hayatını alt üst edecektir.

Güneşi Beklerken Bölümleri Güneşi Beklerken ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1  2 

Güneşi Beklerken Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Kanal D Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.