Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerGüneşi Beklerken Dizisi Fragman İzle

Kanal D - Güneşi Beklerken

Güneşi Beklerken 54. Bölüm Fragmanı (Final)

Güneşi Beklerken Dizisi 54. Bölüm özeti:

Okulda mezuniyet heyecanı
Kanal D ' nin büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” bu hafta da temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Dizinin bu bölümünde; Kerem, Mezuniyet Balosuna sürpriz bir isimle katılırken, Zeynep ise Kerem ' e hiç beklemediği bir isimle misilleme yapar. Arkadaş kalmayı bir türlü beceremeyen Zeynep ile Kerem birbirlerinden uzak kalma kararı almışlardır.

Okulda ise mezuniyet telaşı vardır. Aksel ' in davranışlarındaki garipliği sezen Melis buna anlam veremez. Melis ' in sorularına kaçamak cevaplar veren Aksel ' in kafasında bambaşka planlar vardır. Melis ' in Aksel ile kaldığını öğrenen Cihan ise deliye döner. Hemen Aksel ' i arar ve Melis ' i eve getirmek üzere yola çıkar.

Kerem ' in baloya kendisini davet edeceğinden emin olan Zeynep büyük bir şok ile karşı karşıya kalır. Kerem baloya çok ünlü bir isimle katılacaktır. Sinirinden deliye dönen Zeynep, bunun altında kalmamak için baloya beraberinde getirecek yakışıklı birini aramaya başlar.

Güneş ise Barış ' a davadan önce Kerem ve annesi ile tanışmak istediğini söyler. Yağmur annesinden Can ' ın okumak için yurt dışına gideceğini öğrenir. Can ise bir karar vermiştir, bunu da baloda Yağmur ' a söyleyecektir.

Baloda ise herkesin gözü Kerem ve birlikte katıldığı isimdedir. Ancak Zeynep de boş durmamış Kerem ' in sinir edecek kadar hoş bir kişi de geceye gelmiştir.

Balonun kral ve kraliçesi seçildiğinde ise Zeynep ' i büyük bir sürpriz beklemektedir. Ancak ortalığı fena karıştıracak esas hamle Aksel ' den gelir. Aksel yaptığı açıklama ve sinsi intikam planı ile geceye imzasını atar.Güneşi Beklerken yeni bölüm özeti,Güneşi Beklerken yeni bölüm izle,Güneşi Beklerken son bölüm izle,Güneşi Beklerken her hafta Kanal D kanalında sizlerle.Kanal D kanalının sevilen dizisi Güneşi Beklerken bu bölüm de neler yaşanacak ?Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanları,Güneşi Beklerken son bölüm neler yaşandı ?

Güneşi Beklerken 54. Bölüm Fragmanı (Final)


Güneşi Beklerken Dizisi

Güneşi Beklerken - Demet ve Zeynep, Bursa’nın Gölyazı ilçesinde mütevazi bir hayat süren anne-kızdır. Demet’in terzi dükkanında işler umduğu gibi gitmez ve elinde avucunda ne varsa kaybeder. Bu sırada İstanbul’dan Demet’e bir dost eli uzanır.

Güneşi Beklerken - Bu çocukluk arkadaşı Jale’dir. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden Sayer Koleji'nin müdürüdür. Hem Zeynep’in iyi bir eğitim alması hem de yeni bir başlangıç yapmak için anne-kız, Zeynep’in tüm itirazlarına rağmen tası tarağı toplayıp İstanbul’a taşınırlar. Aslında Jale’nin onlar için başka planları vardır. Hem Demet’in hem de Zeynep’in hayatını kökünden değiştirecek bir sırrı saklamaktadır Jale... Kimseye eyvallahı olmayan ,son derece inatçı , deli dolu bir genç kız olan Zeynep, okuldaki ilk gününde, okulun sahibinin oğlu ve herkes tarafından tam bir baş belası olarak bilinen Kerem’le karşı karşıya gelir. Bugüne kadar ne istediyse sorgusuz sualsiz yapılmış olan, şımarık ve okuldaki herkes üzerinde soyadının getirdiği gücü kullanan Kerem, onun egemenliğini tanımayan Zeynep’i düşmanı beller ve onunla acımasızca uğraşmaya başlar. Kerem’in Zeynep’e yaptığı eziyetlerden sonra Zeynep’e yardım elini uzatan tek kişi ise Kerem’in kardeş gibi birlikte büyüdüğü Barış’tır. Zeynep Barış’ın kendisine gösterdiği yakınlıktan etkilenmeye başlayacaktır ama bilmediği bir şey vardır; o da Barış’ın okulun en popüler kızı Melis’e aşık olduğudur. Melis, okulda beden öğretmenliği yapan Cihan’ın da kızıdır aynı zamanda ve o da ne yazık ki Kerem’e aşıktır. Zeynep yeni hayatına ve okuluna uyum sağlamaya çalışırken, annesi Demet Jale’nin kardeşi Melda’nın modaevinde çalışmaya başlar. Onu da tıpkı kızı gibi zor günler ve kötü sürprizler beklemektedir. Demet, hayatının ilk ve tek aşkı Cihan’la yıllar sonra karşı karşıya gelecektir. Cihan’ın hayatına yeniden girmesiyle, yıllarca kızına söylediği yalanın ortaya çıkmasının korkusunu yaşayacaktır. Jale, geçmişte yaptığı hatayı telafi etmek için İstanbul’a getirdiği Zeynep ve Demet’in hayatında yeni ama zorlu bir sayfa açmıştır. Gençler tarafında dörtlü bir aşk ekseninde ilerleyen hikayede, büyükler tarafında ise geçmişin sırları zamanla gün yüzüne çıkacak ve herkesin hayatını alt üst edecektir.

Güneşi Beklerken Bölümleri Güneşi Beklerken ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1  2  3 

Güneşi Beklerken Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Kanal D Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.