Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Çalıkuşu 25.bölüm fragmanı izle 10 Nisan 2014

Video Galeri Sayfası

Çalıkuşu 25.bölüm fragmanı izle 10 Nisan 2014

24993izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Çalıkuşu 25.bölüm fragmanı izle 10 Nisan 2014


Çalıkuşu DizisiÇalıkuşu izle-Çalıkuşu 10 Nisan 2014 perşembe akşamı ekranlarda olacak.Çalıkuşu 25.yeni bölüm 1.tanıtım fragmanı izle.Kamran yeni bölüm de gerçekleri söyleyecek mi?Çalıkuşu her perşembe saat 20:00'da Kanal D ekranlarında.

Çalıkuşu, yeni bölümleri ile Perşembe 20:00'de

Yeni gününde yeni saatinde!
Kamran ' ı ayrılık korkusu sarıyor

Sürdürdüğü yalanın, Feride tarafından öğrenildiğinde olacakları bilen Kamran ' ı ayrılık korkusu sarıyor.

Bir taraftan sürdürdüğü yalan, bir taraftan ayrılık korkusu Kamran ' ı iyice kuşatır. Kamran ' ın Feride'ye söylediği yalan çığ gibi büyür. Artık vicdanı da bu yalanı daha fazla taşıyamaz. Çok iyi bilir ki Feride, gerçekleri öğrenince her şey bitecektir. Ne yapacağını bilemez. Kamran'ı ayrılık korkusu sarar. Gerçekleri Feride ' ye söylemek kolay değildir. Kamran ne yapacaktır?

Azelya, Besime'den aileyle ilgili bir çok bilgi alınca çok sevinir. Neriman'ın gebelik haberini Feride'ye söylemek için aceleyle yola koyulur. Öte yandan Besime Hanım, Azelya'dan şüphelenir, ona güvenmez. Kapı arkasından duydukları Besime Hanım'ı haklı çıkarır.

Karısına haksızlık yaptığının farkında olan Seyfettin Bey, son derece üzgündür. İçi içini yer. Af dilemeye gider. Dağılan ailesini tekrar toplamak ister.

Neriman'ın evde yarattığı huzursuzluk sinirleri iyice bozunca, bir gece yarısı Neriman konaktan kovulur. Merhamet etseler kabus devam edecek, etmeseler kötülük intikam peşinde koşacaktır.

Kamran, Feride'yi buluyor ama...
Çalıkuşu'nun 18. bölümünde; Necmiye ve Besime'yi yaralayıp, Feride'yi kaçıran Selim'in peşine düşen Kamran, sonunda onları buluyor.

Selim, Feride ' yi zorla kaçırarak bilinmeyen bir yere götürüyor.

Feride ile Kamran'ın zor aşklarının üstüne yeniden gölge düşer. Kendini kaybedip konağı basan Selim'in tek bir amacı vardır; Feride... Evin erkeklerinin olmadığı bu anlarda, evdeki kadınlar bu saldırıyla başa çıkamazlar. Selim, Feride'yi zorla kaçırarak bilinmeyen bir yere götürür. Bu karmaşa sırasında Necmiye, vurularak yaralanır. Olanlara tanık olan çaresiz Besime Hanım kendini kaybeder.

Müjgan, bu kötü haberi Kamran'a yetiştirir. Feride'nin kaçırılmasını polisten gizleyen Kamran, Selim'i kendisi cezalandırmak ister. Yusuf'la birlikte ikisini aramaya başlarlar. Küçük bir bilgi onları ''Dilencilerin Hanı ' na' götürür.

Feride çaresizlikle kurtarılmayı bekler. Dualar eder. Yalvarır. Selim, merhamet etmez. Ya evlenecektir ya da ölüme yürüyeceklerdir birlikte. Hayat artık, bir ipin ve bir namlunun ucundadır.

İşte, Çalıkuşu'nun 18. bölümünden öne çıkan sahneler!

Kamran, Feride'yi buluyor ama hiç beklemediği bir manzarayla karşı karşıya kalıyor.03 Nisan 2014 Perşembe 
Dizinin Diğer Bölümleri
SON EKLENEN DİZİ VİDEOLARI
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri