Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerArka Sokaklar Dizisi Fragman İzle

Kanal D - Arka Sokaklar

Arka Sokaklar 326. Bölüm Fragmanı - Kanal D Arka Sokaklar 19 Nisan

Arka Sokaklar 326. Bölüm Fragmanı İzle. Arka Sokaklar ' da polislerin maceraları hız kesmeden devam ediyor. Arka Sokaklar 19 Nisan Cumartesi akşamı 326. Bölümü ile Kanal D ekranlarına geliyor. Arka Sokaklar yeni bölümde Mesut, Cevher ' i vuruyor! İşte Arka Sokaklar 326. bölüm fragmanı ve özeti...

Arka Sokaklar Dizisi 326. bölüm özeti:

Mesut, Cevher ' i vuruyor!
Mesut son hamlesini yaparak Cevher ' in e-mailine Sadık ' ın çektiği ifadesini gönderir.

Mesut metruk mekanda Sadık ' ın sorgusuna devam etmektedir. Esra, Nezih ve 2 militan ile kuyumcu soygun hazırlığındadır. Kuyumcu soygununda Esralar polisle çatışmaya girip, kaçmayı başarırlar.

Esra, Nezih ile birlikte Cevher ' in evine gider. Cevher, Nezih ' i ilk kez görmektedir. Arif, artık Sadık ile ilgili bir neticeye varılmasını ister. MİT ne kadar destek olsa da, Sadık ' ın sorgusunun artık yasal olarak yapılmasına taraftardır.

Mesut, Sadık ' ın ifadesini kayıt altına alır. Mesut artık Cevher işini çözmeden emniyete dönmeyecektir. Ekip, kuyumcu soygunundaki şahısları parmak izlerinden tespit eder. Mardin operasyonundan tanıdıkları Esra da vardır içlerinde.

Cevher, Nezih ve Esra ' dan Mesut ' un yerini bulmalarını ister. Korkut ' un yaşadığından Cevher ' in haberi yoktur. Korkut, sefil, perişan halde ortaya çıkar. Mesut son hamlesini yaparak Cevher ' in e-mailine Sadık ' ın çektiği ifadesini gönderir. Cevher yanında Zilha ' nın hayali ile videoyu uzun uzun izler ve her şeyi öğrenir.

Bu sırada haberlerde Korkut ' un yaşadığını öğrenip, Mesut ' a ulaşabilmek için onu bulmaya karar verir. Cevher, ekipten önce Korkut ile karşı karşıya gelmeyi başarır. Mesut, Korkut ' un tehdit ettiği Dündar ile iş birliği yapıp Cevher ' i kendine çekmeye çalışır.

Mesut ' un telefon sinyalinden nerede olduğu bulunur. Ekip hemen desteğe gider. Mesut ve Cevher ' in karşılaştığı metruk mekanda el bombaları patlar. Korkut çatışmadan kaçar. Mesut, Cevher ' i vurmayı başarır. Esra ve Nezih, Cevher ' i araca alıp kaçarlar. Cevher can çekişmektedir.Arka Sokaklar yeni bölüm özeti,Arka Sokaklar yeni bölüm izle,Arka Sokaklar son bölüm izle,Arka Sokaklar her hafta Kanal D kanalında sizlerle.Kanal D kanalının sevilen dizisi Arka Sokaklar bu bölüm de neler yaşanacak ?Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanları,Arka Sokaklar son bölüm neler yaşandı ?

Arka Sokaklar 326. Bölüm Fragmanı - Kanal D Arka Sokaklar 19 Nisan


Arka Sokaklar Dizisi

Arka Sokaklar - Kanal D’nin başrollerinde, Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş ve İlker İnanoğlu’nun oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” Pazartesi akşamları macera dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Arka Sokaklar - Yapımını Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ahmet Yurdakul ve Ozan Yurdakul’un yazdığı dizide; İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan 5 kişilik polis timinin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları, mizah süzgecinden de geçip, eğlenceli ve keyifli bir anlatımla ekrana gelecek.
Sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olan polislerimiz, “Birliktelik ruhu” ve “Mücadele azmiyle” kötülerin korkulu rüyası olacaklar.

Genel Hikaye
Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz.
İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Başkomiser Rıza Baba olur. Rıza Baba; genç, enerjik ve yakışıklı komiser Murat’a, ekibe yeni katılan çiçeği burnunda polis memuru Zeynep’e, hayatla ve kendisiyle yaşadığı problemler yüzünden kimi zaman kontrolden çıkabilen Mesut’a ve kalabalık ailesiyle İstanbul’da geçim derdine düşmüş saf-temiz yürekli Hüsnü’ye; kısacası tüm ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.
Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar. Bazen aynı mutluluğa kadeh kaldıracak, bazen de aynı gözyaşını paylaşacaklar. ‘Birliktelik ruhu’ ve ‘mücadele azmiyle’, hem kendi hayatlarında hem de şehir-i İstanbul’da yollarını bulmaya çalışacaklar.

Arka Sokaklar Bölümleri Arka Sokaklar ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1  2  ...  3  4 

Arka Sokaklar Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Yayın yeri ve saati

Kanal D, Pazartesi 20:00

Kanal D Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.