Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Sana Bir Sır Vereceğim 26. Bölüm 2. Fragmanı HD izle

Video Galeri Sayfası

Sana Bir Sır Vereceğim 26. Bölüm 2. Fragmanı HD izle

19732izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Sana Bir Sır Vereceğim 26. Bölüm 2. Fragmanı HD izle


Sana Bir Sır Vereceğim DizisiSana Bir Sır Vereceğim izle-Sana Bir Sır Vereceğim 26. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Sana Bir Sır Vereceğim'de bu hafta Aylin ' in ölümü herkesi derinden etkiler. Sana Bir Sır Vereceğim 26. bölüm 2. fragmanında Tilki tüm umudunu kaybeder. Sana Bir Sır Vereceğim 26. bölüm 2. fragmanında Artık hiçbir şey, eskisi gibi olmayacaktır.

Sana Bir Sır Vereceğim 26. Bölüm özeti 12 Ocak Pazar 19.30

Hiçbir Şey, Eskisi Gibi Olmayacaktır
Aylin ' in ölümü herkesi derinden etkiler. Olayların üzerinden haftalar geçmesine rağmen ailenin acısı hafiflememiştir. Tilki ' nin evi terk etmesiyle dertlerine bir yenisi daha eklenir. Artık hiçbir şey, eskisi gibi olmayacaktır.

Tilki Tüm Umudunu Kaybeder
Tilki, hayata dair tüm umudunu kaybetmiştir. Tek amacı bir an önce Aylin ' e kavuşmaktır. Ölümü kendisine bir çıkış yolu olarak görmektedir. Bunun için de sürekli başına bela açmaktadır. Mehmet geçinmek için yeni bir iş ararken, Burak da aile bütçesine katkıda bulunmak için çalışmaya karar verir.

Savaş, Duru'nun İntikamını Alacak Mı?
Burak ' ın yeni işi onun için güzel tesadüflerin de kapısını aralar. Levent ile Meltem yeni ve özgür hayatlarına ayak uydururken, Savaş da hala olayların etkisini üzerinden atabilmiş değildir. Tek istediği hapishanedeki Büyük Abi ' yi öldürüp Duru ' nun intikamını almaktır. Bunun için hayatını tehlikeye atacak bir plan yapar.

Deniz, Tilki'nin Karşısına Çıkar
Tilki yine başını belaya soktuğu sırada karşısına Deniz çıkar. Tilki ile karşılaşmaları tesadüf gibi görünse de Deniz aslında her şeyi önceden tasarlanmıştır. Deniz Aylin ' in ölmediğini iddia eder. Bunu ispat etmeden önce Tilki ' ye tehlikeli bir teklif sunar.

Sana Bir Sır Vereceğim 25. bölümde neler yaşanmıştı:

Tilki Ve Savaş, Büyük Abi ' yi Vuracak Mı?
Aylin babası Büyük Abi ile anlaşma yapar. Ailesini rahat bırakırsa Aylin Büyük Abi'nin yanında kalacaktır. Bu anlaşmadan habersiz harekete geçen Tilki ve Savaş, Büyük Abi ' yi köşeye kıstırmayı başarır. Savaş, Duru ' nun intikamını almak için kararlıdır. Ancak Aylin, Savaş ve Tilki'yi durdurmaya çalışır. Tam bu sırada Büyük Abi'nin yaptığı oyun herkesin planlarını altüst edecektir.

Mehmet Vurulur
Mehmet çocukları kurtarmaya çalışırken Büyük Abi'nin adamları tarafından vurulur. Bunu öğrenen Esra önemli bir karar vermek zorunda kalır. Ancak bu karar ona pahalıya mal olur. Tüm bu yaşananların sonucunda Büyük Abi ' nin korkunç gerçek planı artık su yüzüne çıkar. Ne yazık ki, herkesi kabullenmesi güç büyük bir acı beklemektedir...08 Ocak 2014 Çarşamba 
Dizinin Diğer Bölümleri
SON EKLENEN DİZİ VİDEOLARI
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri