Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerO Hayat Benim Dizisi Fragman İzle

Fox - O Hayat Benim

O Hayat Benim 16. Bölüm Fragmanı

O Hayat Benim Dizisi 16. Bölüm özeti:

Baharla Ateş artık nişanlanmışlardır. Ateş ' in evinde kalan Bahar Nuran ' ın isteğiyle eve geri döner. Nuran evlenmelerine razı olmuş gibi görünür. Aslında niyeti evlilik hazırlıklarını yokuşa sürmektir.

Efsun Baharla Ateş ' in arasını bozmak yine harekete geçer. Hasan ' ı kullanarak Ateş ' e yakınlaşır. Bahar Ateş ' in evine geldiğinde Efsun ' u orada görür. Bahar Ateş ' e güveniyordur Efsun ' un hamlesi boşa gider. Fakat Efsun bununla da yetinmeyecek Arda ' yla işbirliği yapacaktır.

Arda da babasının sevgilisi sandığı Seçil ' e bir tuzak kurma peşindedir. Efsun bu sefer Arda ' yla işbirliği yapar. Çıkarları çakışmıştır. Efsun ne yapıp edip Ateşle Bahar ' ı ayıracaktır.O Hayat Benim yeni bölüm özeti,O Hayat Benim yeni bölüm izle,O Hayat Benim son bölüm izle,O Hayat Benim her hafta Fox kanalında sizlerle.Fox kanalının sevilen dizisi O Hayat Benim bu bölüm de neler yaşanacak ?O Hayat Benim yeni bölüm fragmanları,O Hayat Benim son bölüm neler yaşandı ?

O Hayat Benim 16. Bölüm Fragmanı


O Hayat Benim Dizisi

O Hayat Benim - Yapım: Pastel Film Yapımcı: Yaşar İrvül Yönetmeni: Merve Girgin Senaryo: Gül Abus Semerci, Özer Çetinel, Ayşe Bengi, Elif Karakevik ve Yelda Eroğlu

O Hayat Benim - Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf, evlenmelerine karşı çıkar. Kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır ve iki genci ayırır, Mehmet Emir’ e de Hasret’in öldüğünü söyler.

Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İlyas’a teslim eder. Adı Bahar olur, İlyas’ın Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler.

Aradan yirmi yıl geçer. Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir Bahar. Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır…

Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran ‘o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermez, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.
O Hayat Benim yakında FOX’ta!

O Hayat Benim Bölümleri O Hayat Benim ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1 

O Hayat Benim Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Fox Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.