Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerLale Devri Dizisi Fragman İzle

Fox - Lale Devri

Lale Devri Final Fragmanı İzle

Fox TV ekranlarının en çok seyredilen dizisi Lale Devri, yeni bölümleriyle fırtına gibi esmeye devam ediyor. Lale Devri, 8 Şubat Cumartesi akşamı final bölümü ile Fox TV’de!

Lale Devri Dizisi Final Bölümü özeti:

Zümrüt hapse mahkum olurken yine yüreklere ateş düşürmeyi başarmıştır... Sultan hayata gözlerini yumar...Toprak perişandır... Çınar ne olursa olsun, Sultan'ı Zümrüt'ün öldürttüğünü kanıtlayacaktır... Zümrüt hapse girer, ağır bir darbedir bu..

Yine de hayattan yana ümidi vardır.. ta ki Necip'in ve Kerem'in onu ebediyen terk ettiğini anlayıncaya kadar... Çınar ise artık Toprak'ın üzülmesine dayanamaz, ona bir sürpriz yapar... İstanbul'dan taşınma vakti gelmiştir...

Çocuklar büyümüş, Toprak ve Çınar yeni yaşamlarında çok mutludurlar... Artık Zümrüt'ün onlara zarar verme ihtimali yoktur... Zümrüt ölmek istemiş ama başaramamıştır... Yaptıklarının cezasını sonunda çekmektedir...

Lale Devri yeni bölüm özeti,Lale Devri yeni bölüm izle,Lale Devri son bölüm izle,Lale Devri her hafta Fox kanalında sizlerle.Fox kanalının sevilen dizisi Lale Devri bu bölüm de neler yaşanacak ?Lale Devri yeni bölüm fragmanları,Lale Devri son bölüm neler yaşandı ?

Lale Devri Final Fragmanı İzle


Lale Devri Dizisi

Lale Devri - Her ailenin , her insanın bir yükselme ve düşüş, bir Lale ve İkbal dönemi vardır.. Birileri yükselirken , birileri düşüşe geçer..

Lale Devri - Birilerinin mutluluğu bir diğerinin mutsuzluğu üzerine kurulur.. Taşkıranlar düşüşe geçerken Ilgazlar yükselişe geçecektir.. Hem de Taşkıranların üstüne basarak..Taşkıranlar İstanbul'un köklü bir bir ailesidir.. Kemal Taşkıran müzmin bir bekarken, Zümrüt'le tanışıp evlenir.. Zümrüt aslında güzelliği ile Kemal'i tavlamış.. Şişli'de bir apartman dairesinden Boğazdaki muhteşem yalıya taşınmıştır.. Ailenin iki kızından sonra bir oğulları olmuştur.. Sosyetenin en gözde ailelerinden olurlar..Zümrüt ve kızlarının fotoğrafları magazin sayfalarından inmez.. Ama dedik ya her yükselişin bir düşüşü olacaktır diye.. Kemal Taşkıran zor günler yaşarken , tarihi ihale ailenin geleceği için çok önemlidir...

Ilgazlar ise Kayserili zengin bir ailenin giderek büyüyen, yeni tip zengin ailesidir...

Şirket Kayseri'den İstanbul'a taşınır ve onları büyütecek olan Taşkıranların elinden alacakları o ihaledir.

Lale Devri Bölümleri Lale Devri ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1  2  3 

Lale Devri Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Yayın yeri ve saati

FOX, Cumartesi 20:00

Fox Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.