Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Karagül 36. Bölüm Fragmanı (karagül yeni bölüm fragmanı izle)

Video Galeri Sayfası

Karagül 36. Bölüm Fragmanı (karagül yeni bölüm fragmanı izle)

28750izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Karagül 36. Bölüm Fragmanı (karagül yeni bölüm fragmanı izle)


Karagül DizisiKaragül izle-Karagül 36.Bölüm Fragmanı İzle(karagül yeni bölüm fragmanı izle-7 Mart 2014 | Cuma). Fox Tv'nin sevilen dizisi Karagül her cuma sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Karagül Dizisi 36. bölüm özeti:
Ebru ' nun tutuklanıp konaktan alınması, konağa bomba gibi düşer. Ada, Maya ve Rüzgar annelerini bu şekilde görünce perişan olurlar, artık çocuklar için hayat hiç bir zaman eskisi gibi olmayacaktır.

Ada başta olmak üzere Oğuz ve Fırat ' ta bu işin arkasında Kendal ' ın olduğunu içten içe bilseler de ellerinde somut bir delil olmaması hepsinin elini ayağını bağlamaktadır. Konaktaki herkes neredeyse Ebru ' nun suçlu olduğuna inanmıştır.

Ada ve Maya artık bu konakta duramayacaklardır... Rüzgar ' ı da alıp konaktan ayrılırlar. Gidecekleri tek yere, Fırat ' ın yanına sığınırlar. Kendal ' ın tuttuğu avukat yüzünden ebru bir anda kendini içinden çıkamayacağı bir durumun ortasında bulur.

Ebru kendini savunurken içine düştüğü tuzaktan kurtulmanın yollarını aramaktadır. Ebru ' nun tutuklanmasıyla serbest bırakılan Fırat, Ebru ' ya atılan bu iftiranın peşine düşer. Fırat ' ın girdiği bu yol, onu karanlık bir yola çekmektedir.

Bu sırada Kendal bir yandan kasasından çalınan cüzdanın şokunu yaşarken, diğer yandan Ebru ' ya kurduğu bu tuzağın sağlamlaşması ve ondan sonsuza kadar kurtulma planının peşindedir.

35. Bölüm Özeti Önceki Bölümde Neler Oldu ?
Ebru karşısına çıkan adamlarla baş etmeye çalışırken, Fırat yardıma koşar. Fırat ' ın Ebru ' ya olan aşkı bu sefer onu çok ciddi problemlerle karşı karşıya bırakır. Kendal ' ın Ebru için hazırladığı plan hiç tahmin etmediği sonuçlar doğurur. Fırat ' ın başına gelenler konağa bomba gibi düşer.

karagül
Ebru konaktakilere karşı tek başına ayakta durmak zorundadır. Baran Kendal ' ın söylediklerine anlam vermeye çalışır ve Narin ' e ne demek istediğini sorar. Sırrının altında kaybolan Narin, Baran karşısında iyice sıkışır. Ada başlarına gelecek felaketten habersiz, Serdar ' a olan aşkını yaşarken; diğer tarafta Maya farklı duygular yaşamanın heyecanındadır.

Ebru Fırat ' ı kurtarmanın yollarını ararken, asıl kâbusun içine kendi düşer.

34. Bölüm Özeti --Karagül
Şamverdi konağında tansiyon düşmek bilmiyor. Özlem, kulak misafiri olup duyduğu Baran ve Sibel ' in sırrını konağa haykırır. Kendal Ağa ' nın yaptığı bu hatanın ağırlığı arasına sıkışıp kalan Baran ve Ayşe için sınav devam ederken, Sibel ' in artık olanlara dayanacak gücü kalmamıştır.

karagül
Murat ' ın cüzdanının bulunması ile birlikte Kendal için artık bitmeyen kabuslar başlar. Savcılıktan gelen sürpriz kararla birlikte Kendal Ağa ' nın artık, konak kadınlarından daha büyük bir derdi vardır. Sırlar artık birer birer ortaya dökülmekte, konağın içinde yaşayan herkes bundan payına düşeni almaktadır. Ama bu sefer en büyük payı Baran alır…

Hiç bir suçu olmadan ağır bedeller ödeyen Baran için, artık hesaplaşma vakti gelir. Baran, arkasında en büyük destekçi olarak Ebru ' yu bulurken, Ebru, Kendal ve Narin ' in şimşeklerini üzerine çekmeye devam eder. Ebru, bir yandan ayakta durmaya çabalarken, diğer yandan yine konakta yaşanan bu büyük hesaplaşmanın müsebbibi olarak kendisini tam ortasında bulur. Ebru için Halfeti ' de yaşamak günden güne kolaylaşacağına zorlaşırken, kaldığı her günün bedelini ödemek zorunda kalır.
01 Mart 2014 Cumartesi 
Dizinin Diğer Bölümleri
SON EKLENEN DİZİ VİDEOLARI
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri