Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerKaragül Dizisi Fragman İzle

Fox - Karagül

Karagül 42.Bölüm Fragmanı izle(18 Nisan 2014 | Cuma)-Karagül Yeni Bölüm izle

Karagül'de Murat Şamverdi intikam peşinde.Sevilen dizi Karagül'ün yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Karagül 42.bölüm ekranlara gelecek.Karagül'ün yepyeni bölümü 18 Nisan 2014 cuma akşamı fox ekranlarında sizlerle olacak.İşte merakla beklenen Karagül'ün yeni bölüm fragmanı...

41. Bölüm ÖzetiBölüm Tarihi: 11/04/2014 Önceki Bölüm
Kadriye, Murat ' ın Baran ' ı Ebru ile tanıştırmak istediğini öğrendikten sonra, vicdanı ile gerçekler arasında sıkışır kalır. Murat çocuklarına kavuşmanın özlemiyle yanarken, diğer yandan onlara kavuşabilmek için adım adım ilerlemektedir. Narin, Oğuz ' un teklifini kabul eder. Onunla yeniden bir hayat kurmak için cesaretini toplar. Ancak Narin için bu istek, hiç de kolay kavuşabileceği bir şey değildir. Ada ve Serdar ' ı öğrenen Maya ' nın dünyası başına yıkılırken, artık iki kardeş için hayat asla eskisi gibi olmayacak, Serdar da bundan payını alacaktır. Sibel ' in Özlem tarafından dövüldüğünü öğrenen Ayşe, konağı basar ve birbirine katar. Bu Özlem için hiç de iyi olmayacaktır. Oğuz, komutanlıktan kaybolan cdnin peşine düşer. Bu durum, Kendal ve Kasım ' ın planındaki kaçmış bir ilmektir. İpin ucunu tutan Oğuz, artık kendisini sonuca doğru götürecek olan yola girer. Artık Kendal Ağa, her yönden sıkışmakta, kendi sonuna doğru adım adım yürümektedir.

Karagül 40. Bölümde Neler Yaşandı - Bölüm Tarihi: 04/04/2014

Özlem patlattığı bombanın etkilerini, Oğuz komutandan beklerken; planlamadığı gelişmelerle karşılaşır. Ebru inançları doğrultusunda hareket eder ve olabilecek her şeyi göze alır. Sıra geri dönüşü beklemeye geldiğinde, çocuklara olanları anlatır.

Ada ' dan gördüğü fazla tepki karşısında ne yapacağını bilemez. Bu süreçte, Fırat yine Ebru ' ya en büyük destektir. Kendal kardeş katilliği ile suçlanmanın hesabını sorarken; Kadriye'de Ebru tarafından Kendal ' a gelen suçlamaları öğrenir.

Oğuz Murat ' ın altı kişilik rezervasyon yaptırdığını öğrenince, Kendal ' la ilgili şüpheleri daha da tetiklenir. Savcılıktan gelen talimat doğrultusunda, Kendal ' ın ifadesini tekrar alır. Narin Baran ' la arasını iyiden iyiye düzeltmeye kararlıdır. Ayşe ve Baran ' la beraber vakit geçirmeye karar veren Narin, Murat ' ın Baran gerçeğini Ebru ' ya anlatacağını öğrenip perişan olur. Fırat, Ebru ' nun Ada ' yla ilgili sıkıntısında ona yardım eder. Ama sonucunda nelere sebep olacağından haberdar değildir.Ebru, Kendal ' ın peşindedir...

Kendal ise suçsuzluğunu ispatlama çalışmaktadır... Ancak hiç kimsenin bilmediği şey ise, hepsinin üzerinde olan bir çift göz, harekete geçmek için hazırdır.

Karagül 39. Bölüm Özeti - Bölüm Tarihi: 28/03/2014
Ebru gelen mektupla sarsılıyor. Kendal ' ın karşısına geçip bunun hesabını sorarken yanında Baran ve Fırat ' ın da olması Kendal ' ı iyice köşeye sıkıştırıyor. Bu durum, Ebru ' nun giderek şüphelerinin esiri olmasına ve yine başta Kadriye olmak üzere konaktaki herkesin tepkisini alacak bir adım atmasına sebep oluyor. Diğer yanda Özlem, yaşadıklarının ağırlı ile daha fazla başa çıkamayıp, zor anlar yaşıyor. Artık güvenebileceği ve inandığı kimse kalmamışken hiç beklemediği bir el Özlem ' e uzanıyor. Narin, Fırat ' ın Ebru ' ya karşı olan aşkına, karşı duramayacağını anlıyor ve bu gerçeğe kendini alıştırmak zorunda olduğunu fark ediyor. Narin Oğuz ' un ona yaptığı teklifi ciddi şekilde düşünmeye başlıyor. Maya, Turiste yolladığı mektuba hala cevap gelmemiş olmasının üzüntüsünü yaşarken; Baran Ada ve Serdar ' ı beraber görünce sinirlerine hâkim olamıyor. Ada ve Baran arasında yaşanan kriz yine konakta yüreklerin hoplamasına neden oluyor. Ebru ve Ada Baran ' ın verdiği tepkiyi şaşkınlıkla karşılarken; bu durum Narin ve Baran ' ın kaybettikleri yakınlığı geri kazanmaları için adeta bir fırsat oluyor. Özlem, yaşadığı travmanın etkileriyle Kendal ' a karşı kurduğu oyunu düşündüğünden daha erken başlatıyor. Artık Şamverdi konağı farkında olmasa da çok büyük bir oyunun içine giriyor.

Karagül 38. Bölüm Özeti - Bölüm Tarihi: 21/03/2014
Fırat, Ebru ' yu korumak uğruna ölüm ve yaşam arasında kalırken, Ebru tüm bu olanlardan kendini suçlu tutmaktadır. Fırat ' ın başına gelenler konağa ateş gibi düşer. Kendal Ağa yaptığı planın izlerini kaybettirmek için uğraşırken, rüzgar Kendal için tersten eser ve planı iyice ayağına dolanır. Ebru bir an olsun Fırat ' ın başından ayrılmazken, Ebru ve Fırat arasında ki bu güçlü bağı, artık Narin bile kabullenmek zorunda kalır. Narin şahit oldukları karşısında gösterdiği tepkiyle yapayalnız kalırken, kendi için yeni kararlar alma yoluna adım adım ilerler. Serdar ve Ada ' nın birbirlerine yaptıkları itiraflar, ilişkilerini farklı bir boyuta taşırken, Maya kendi dünyasında kurduğu Serdar aşkında ileri doğru bir adım atma kararı verir. Maya ' nın atacağı bu adım, onu derin bir aşk acısının içine gömecektir. Özlem olup biteni öğrenmek için kendine yeni bir yol bulur. Özlem ' in öğreneceği sürpriz gerçekler Kasım ' ı köşeye sıkıştırıp, Özlem ' in yeni ve daha güçlü planlar yapmasına yardımcı olacaktır. Kendal artık sırtında fazladan yük olmaya başlayan Özlem ' den boşanma kararı alır. Ancak Özlem bunu asla kabul etmez ve başta Ebru olmak üzere herkesi derinden sarsacak yeni bir adım atar.

37. Bölüm Özeti - Bölüm Tarihi: 14/03/2014
Ebru ' nun, Fırat ' ın suçunu üstlenmesi, konağın ortasına düşen bir bomba etkisi yaratmıştır. Kendal ' ın hazırladığı tuzak, Ebru ' yu demir parmaklıkların arkasına gönderirken, Fırat bu işin peşini bırakmayacaktır. Ancak, Fırat ' ın bu ısrarı ona pahalıya mal olacak, Fırat, Ebru ' ya olan aşkını kanıyla imzalayacaktır. Konaktaki herkesin dozları farkları olsa da Ebru ile ilgili şüpheleri devam ederken, Kadriye duyduğu andan itibaren Ebru ' ya olan inancını koruyacak, bu durum Ebru ile Kadriye arasında ki bağları kuvvetlendirecektir. Ebru ' nun yokluğu, Ada, Maya, Rüzgar ve Baran arasındaki bağı güçlendirirken, bu, Narin için her ne kadar kabullenmek istemediği bir durum olsa da, Baran ' ın net tavrı karşısında sessiz kalmak zorunda kalacaktır. Diğer yandan Özlem, Kendal için yavaş yavaş hazırladığı intikam planını yürütmektedir. Kasım ' la olan işbirliği Özlem ' in başına hiç beklemediği bir belayı açarken, bu durum, Özlem ' in kinini harlayacak, Özlem artık önüne geçilemez bir tehlike haline gelecektir.


Karagül yeni bölüm özeti,Karagül yeni bölüm izle,Karagül son bölüm izle,Karagül her hafta Fox kanalında sizlerle.Fox kanalının sevilen dizisi Karagül bu bölüm de neler yaşanacak ?Karagül yeni bölüm fragmanları,Karagül son bölüm neler yaşandı ?

Karagül 42.Bölüm Fragmanı izle(18 Nisan 2014 | Cuma)-Karagül Yeni Bölüm izle


Karagül Dizisi

Karagül - İmkansıza inat yaşayan, başka topraklarda yeniden doğan kadınların hikayesi...

Karagül - Yapımcı: Şükrü Avşar
Yapımcı : Muharrem Gülmez
Genel Koordinatör: Murat Çiçek
Yönetmen: Murat Saraçoğlu
Uygulayıcı Yapımcı: Serkan Turhan
Görüntü Yönetmeni: Yüksel Varol
Yapım Koordinatörü: Fatih Yılmaz
Yardımcı Yönetmen: Günay Günaydın
Cast Direktörü: Hülya Çelen
Görüntü Yönetmeni: Yüksel Varol
Yapım Tasarımcısı: Erol Taştan
Sanat Yönetmeni: Osman Özcan
Set Amiri: Serdal Özdemir

"Mücevherin sahtesi parıltısından ele verir kendini.. Sözlerin sahtesi tınısından.. Gerçeği sahtesinden ayırmak zordur. Ben de uzun süre ayırt edemeyecektim.."Ebru , hayatının koca bir yalandan ibaret olduğunu geç de olsa anlayacak. Fakat “gerçek” ona çok pahalıya mal olacak. Murat bir sabah Halfeti’ye gideceğini ve akşama döneceğini söyleyerek evden çıkar. İşte Ebru’nun yalanlarla örülü dünyası bundan sonra çözülmeye başlayacak!

Ebru, üç çocuğu ile birlikte çaresizlik içinde kalakalmıştır. Murat bulunabilecek midir ? Ebru Murat’ın gerçekte başına neler geldiğini öğrenebilecek midir ? Şimdi hayat onu, kaybettikleri için savaşa davet ediyor . Hayat, onu çocukları için ayakta durmaya ve uzak diyarlarda yeniden doğmaya çağırıyor...“İmkansıza inat yaşayan, başka topraklarda yeniden doğan kadınların, Karagüllerin hikayesi...”

Karagül Bölümleri Karagül ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1 

Karagül Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Fox Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.