Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerKaragül Dizisi Fragman İzle

Fox - Karagül

Karagül Son Bölüm Tek Parça -Karagül Dizisi 49. Bölüm Sezon Finali Full HD (13 Haziran 2014)

Karagül Son Bölüm İzle HD- Karagül 49. Son Bölüm Tek Parça İzle-Karagül Dizisi Sezon Finali Full HD İzle-Karagül 49. Son Bölüm Full HD Tek Parça İzle (13 Haziran 2014)... Karagül 49. son bölüm ile ekranlara geldi. Karagül dizisi dün akşam yayınlanan 49. son bölüm ile sezon finali yaptı. Karagül 49. son bölüm sezon finalinde izleyenleri şaşkına çeviren olaylar meydana geldi. Karagül 49. son bölüm sezon finalini tek parça full hd olarak beyazgazete.com'dan izleyebilirsiniz. İşte Karagül 49. son bölüm sezon finalinde yaşanan olaylar...

Karagül 49. Son Bölüm Tek Parça İzle Full HD İzle-Sezon Finali -
Sevilen dizi Karagül dün akşam yayınlanan 49. son bölüm ile 2013-2014 sezon finali yaptı. Karagül 49. son bölüm sezon finalinde izleyenleri yine şaşırttı. Fox TV'nin en çok izlenen dizisi olan Karagül 49. son bölüm sezon finalini tek parça full hd olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz. İşte Karagül 49. son bölüm sezon finalinde yaşanan gelişmeler...

KARAGÜL 49. SON BÖLÜM ÖZETİ-SEZON FİNALİ

Kadriye bir annenin başına gelebilecek en büyük acıyı yaşamış olduğunu düşünürken, Murat ' ın gerçek ölüm sebebini öğrenerek yıkılır. Yüreğindeki ateşi daha da alevlendirmek pahasına da olsa, Kendal ' ın yanına gider. Kendal her şeyi hallettiğini düşünüp keyiflendiği sırada, karşısında elinde kendine doğru tutulmuş silahla anasını görür ve o an Kendal için sonun başlangıcı olur.

Bu sırada Asım babasının cezasını çekmesi için ne gerekiyorsa yapmaya devam eder. Ama Oğuz da artık ipuçlarını birleştirmiş ve Murat ' ın ölümü hakkındaki şüphelerini doğrulamıştır. Tüm olup bitenlerden habersiz bir şekilde Ebru, Emine ' nin durumundan dolayı kendini suçlu hissetse de, bu kafasına koyduğunu yapmasına engel olmaz ve o kararlı bir şekilde mücadele etmeye devam eder.

Ama Narin Ebru ' nun yine Kendal ' la karşı karşıya kalmasını fırsat bilip Ebru ' ya olan suçlamalarını geciktirmez. Herkes kendi mücadelesiyle uğraşırken, gelen haberle dağılırlar. Murat ' ın aslında öldürülmüş olduğu ve katilinin Kendal çıkması konaktaki tüm hayatı durdurur. Şimdi hesaplaşma zamanıdır.

Karagül 48. Bölümde Neler Yaşandı

Konakta isyan sesleri yükselirken, Kendal, çıkıp çıkamayacağı belli olamayan karanlık bir yola çoktan girmiştir. Murat, Kendal'a hak ettiği cezayı vermeye kararlıdır. Kendal için artık yaptıklarının bedelini ödeme zamanı gelip çatmıştır. Kendal düştüğü tuzağın içinden kurtulmak için çırpınırken, Asım'ın giderek garipleşen hareketleri başta Kadriye olmak üzere herkesin dikkatini çeker. Kimsenin haberi olmasa da Asım kendi içinde en büyük savaşı vermektedir.

Asım'ın vereceği karar, sonun başlangıcıdır. Oğuz ve Narin arasındaki belirsizlik giderek çıkmaza sürüklenir, Kadriye bu konu hakkında Oğuz'la konuşmaya kararlıdır. Fırat Cemal'in sürekli ortada olmasından rahatsızlık duymaya başlar ve bunun ardında başka şeylerin olduğundan şüphelenir.

Bu sırada Ebru'nun karşısına hiç beklemediği yeni bir fırsat çıkar. Ancak bu sırada Ebru'ya gelen bir haber en başta Ebru olmak üzere bütün konağın korkulu anlar yaşamasına sebep olur. Murat,ne yapacağını bilemez bir durumdayken kendini birden saklandığı herkesin arasında bulur. Murat sevdikleri arasında, en büyük imtihanı vermeye çalışmaktadır.
Karagül yeni bölüm özeti,Karagül yeni bölüm izle,Karagül son bölüm izle,Karagül her hafta Fox kanalında sizlerle.Fox kanalının sevilen dizisi Karagül bu bölüm de neler yaşanacak ?Karagül yeni bölüm fragmanları,Karagül son bölüm neler yaşandı ?

Karagül Son Bölüm Tek Parça -Karagül Dizisi 49. Bölüm Sezon Finali Full HD (13 Haziran 2014)


Karagül Dizisi

Karagül - İmkansıza inat yaşayan, başka topraklarda yeniden doğan kadınların hikayesi...

Karagül - Yapımcı: Şükrü Avşar
Yapımcı : Muharrem Gülmez
Genel Koordinatör: Murat Çiçek
Yönetmen: Murat Saraçoğlu
Uygulayıcı Yapımcı: Serkan Turhan
Görüntü Yönetmeni: Yüksel Varol
Yapım Koordinatörü: Fatih Yılmaz
Yardımcı Yönetmen: Günay Günaydın
Cast Direktörü: Hülya Çelen
Görüntü Yönetmeni: Yüksel Varol
Yapım Tasarımcısı: Erol Taştan
Sanat Yönetmeni: Osman Özcan
Set Amiri: Serdal Özdemir

"Mücevherin sahtesi parıltısından ele verir kendini.. Sözlerin sahtesi tınısından.. Gerçeği sahtesinden ayırmak zordur. Ben de uzun süre ayırt edemeyecektim.."Ebru , hayatının koca bir yalandan ibaret olduğunu geç de olsa anlayacak. Fakat “gerçek” ona çok pahalıya mal olacak. Murat bir sabah Halfeti’ye gideceğini ve akşama döneceğini söyleyerek evden çıkar. İşte Ebru’nun yalanlarla örülü dünyası bundan sonra çözülmeye başlayacak!

Ebru, üç çocuğu ile birlikte çaresizlik içinde kalakalmıştır. Murat bulunabilecek midir ? Ebru Murat’ın gerçekte başına neler geldiğini öğrenebilecek midir ? Şimdi hayat onu, kaybettikleri için savaşa davet ediyor . Hayat, onu çocukları için ayakta durmaya ve uzak diyarlarda yeniden doğmaya çağırıyor...“İmkansıza inat yaşayan, başka topraklarda yeniden doğan kadınların, Karagüllerin hikayesi...”

Karagül Bölümleri Karagül ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1  2 

Karagül Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Fox Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.