Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerKaradayı Dizisi Fragman İzle

Atv - Karadayı

Karadayı 67.bölüm izle(karadayı son bölüm tek parça,full ve hd izle 14 Nisan 2014)

Karadayı son bölüm,ATV Karadayı izle.Karadayı 67.son bölüm izle yicilerle buluştu.Bu hafta Karadayı'da herşey yolunda gidiyor.Karadayı'da Nazif Baba serbest kalırken,Mahir ve Feride'nin mutluluğu için bir fırsat doğuyor.Karadayı'nın son bölümü 14 Nisan 2014 pazartesi akşamı Atv ekranlarında yayınlandı.
Karadayı 67.bölüm Part -1

Karadayı 67.bölüm Part-2

Karadayı'da Mahir ve Feride davayı çözüyor
Mahir ve Feride delilleri mahkemeye bakan hakime bizzat verirler. Bu surada Mahir'in yarası iyice kötüleşmiştir.Feride delileri sunduğu için sevinemeden Mahir için telaşlanmaya başlar.Mahir hastanede tedavi olur ve babasına müjdeyi verir.Nazif Kara çıktığı mahkemede deliller sayesinde özgürlüğüne kavuşur.

Bu sırada Mehmet Saim Necdet'e yeni bir iş teklif eder.Silah kaçakçılığı için Turgut'un yerine geçmesini ister.Necdet bu teklifi kabul eder ve kötüler içinde ki mertebesini biraz daha yükseltir.

Karadayı'da Mahir ve Feride mutluluğu yakalayabilecekler mi ?
Nazif Kara Feride'ye onu istemeye geleceklerini söyler.Bunun üzerine Feride babasına bu sööylediğinde çok sert bir tepkiyle karşılaşır ve çok üzülür.Fakat ertesi sabah Mehmet Saim Bey Feride'ye Mahir'in ailesi ile tanışmak istediğini söyler.Bu haber ile Mahir ve Feride'ye aydınlık günler göz kırpmaya başlamıştır.

Orhan ise Kabadayı aleminde iyice yer etmeye başlar.Sağ kolu olduğu kabadayı Seyis Orhan'ın her türlü derdiyle ilgilenir.Orhan'la ilgili çok büyük planları vardır.Yılan Berdan Orhan'a musallat olur fakat bu işi Kabadayı aleminin ileri gelenlerinden olan yeni patron Seyis kolayca halleder.

Mahir ise Feride'yi istemeye gideckleri için hazırlıklara başlar.Yasin ile çiçek ve çikolatasını alır.Mehmet Saim Bey ise gelecek misafirleri için hiçbir hazırlık yapılmasını istemez.Çünkü gelecek olan misafirlerini küçümsemektedir. Nazif Kara ve ailesi Mehmet Saim Bey'lere giderler ve kız isteme merasimi yapılır.Fakat Mehmet Saim Bey tam Feride'yi istedikleri aman ailelerin denk olması gerektiğini söyler ve Kara Ailesini küçümseyen,horlayan bir konuşma yapar.

Mehmet Saim Bey'in son sözleri başından beri amaçladığı şeyi kanıtlar gibidir : ' Bir bizlere bak bir de onlara, bu iki aile aynı sofraya oturamaz bile ! '

Nazif Kara ise konuşmaya nokta koyan cümleleri ile Mehmet Saim'e büyük bir ders verir.

' senin ardına düşen gölgen büyüktür, benim yüreğim... '

KARADAYI 67. Son Kısa Bölüm Özeti
14 Nisan 2014, Pazartesi 20:00
karadayı son bölüm izle
Nazif Kara'nın masumiyetini ispatlamak için canını ortaya koyan Mahir, babasına, ailesine sevdasına verdiği sözü tutmuş, geç de olsa adaletin yerine gelmesini sağlamıştır. Sırtından aldığı yara zerre kadar umurunda olmayan Mahir'in artık tek düşüncesi müjdeli haberi babasına ulaştırabilmektedir. Aylardır hasretle umutla beklediği bu anı babasının gözlerinin içine bakarak yaşamak istemektedir. Mahir için endişelenen Feride ona engel olamaz ve birlikte hapishaneye giderler. Nazif Kara güzel haberi oğlu ve Feride'den alır. Özgürlüğüne kavuşacak olan Nazif Kara'nın mutluluğunun tamamlanması için Feride ve Mahir'in de kavuşması gerekmektedir. İlk adım atılacak ve Feride babasından istenecektir. Vuslata erme sırası Mahir ve Feride'ye gelmiştir.

karadayı son bölüm izle
Babasının kurtulduğu haberini alan Orhan hapiste tebrikleri kabul eder. Orhan'ın Seyis'le işbirliğinden habersiz olan Yılan Berdan Orhan'ı ziyarete gider. Birkaç hafta sonra özgürlüğüne kavuşur kavuşmaz onu öldüreceğini söyler. Orhan restini görür. Yılan ve Orhan arasındaki kan davası büyümektedir.
Necdet'i kaybetmek istemeyen Ayten içini kemiren şüpheye rağmen olayı büyütmeme kararı alır. Necdet'ten özür diler ve barışırlar. Yuvasına sahip çıkmayı seçen Ayten'i günün sonunda bambaşka bir sürpriz beklemektedir.

karadayı son bölüm izle
Mehmet Saim Turgut'un yerine geçmesi için Necdet'i seçmiştir. Her ikisi de bu ortaklıktan memnundur. Yakın zamanda yapılacak büyük bir silah sevkiyatı için anlaşmaya varırlar. Ama bu sevkiyatı bekleyen başka biri daha vardır.

Karadayı her pazartesi Atv ekranlarında...


Karadayı yeni bölüm özeti,Karadayı yeni bölüm izle,Karadayı son bölüm izle,Karadayı her hafta Atv kanalında sizlerle.Atv kanalının sevilen dizisi Karadayı bu bölüm de neler yaşanacak ?Karadayı yeni bölüm fragmanları,Karadayı son bölüm neler yaşandı ?

Karadayı 67.bölüm izle(karadayı son bölüm tek parça,full ve hd izle 14 Nisan 2014)


Karadayı Dizisi

Karadayı - Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...

Karadayı - 1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile… Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği Karadayı yeni sezonda atv ekranlarında kabadayılık felsefesini izleyici ile buluştururken 70'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi ile de izleyiciyi geçmişe geri götürecek.

Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un başrollerini paylaştığı dizide Rıza Kocaoğlu, Yurdaer Okur ,Civan Canova, Melike İpek Yalova, Erkan Avcı, Şebnem Dilligil, Leyla Lydia Tuğutlu ve daha bir çok usta isim kabadayılığın tarihini yazacak bu serüven için biraraya geldiler.

1 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00'de atv ekranlarında başlayacak olan bu serüvende yüreği aşkla yanan bir adamın, aşkıyla adalet arayışı arasında sıkışan hikayesine tanık olacaksınız.

Karadayı Bölümleri Karadayı ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1  2  3 

Karadayı Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Atv Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.