Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerKara Para Aşk Dizisi Fragman İzle

Atv - Kara Para Aşk

Kara Para Aşk sezon finali izle 18 Haziran 2014 ATV» Kara Para Aşk 13.son bölüm izle / Katil kim?(tek parça full,hd)

Kara Para Aşk'ta Sibel'in katili herkesi şok etti!Kara Para Aşk sezonu muhteşem bir bölümle kapattı.Kara Para Aşk'ın bir sonra ki sezonu merakla bekleniyor.Kara Para Aşk'ta Elif Ömer'e gerçekleri anlattı.Bakalım Kara Para Aşk'ın 2.sezonunda Ömer Elif'e yardım edecek mi?

Kara Para Aşk'tan sürpriz sezon finali.Kara Para Aşk'ta katil herkesi şaşırttı!Kara Para Aşk Atv izle, Kara Para Aşk son bölüm,Kara Para Aşk sezon finali,Kara Para Aşk 13.bölüm tek parça full ve hd buradan izle yebilirsiniz.Kara Para Aşk bu akşam 1.sezon finali ile ekranlara geldi.Kara Para Aşk'ta Ömer zincirlerini kırdı.Kara Para Aşk çok konuşulacak sezon finali ile burada.Kara Para Aşk sezon finali izle.


KARA PARA AŞK 13. Bölüm Sezon Finali Özeti
18 Haziran 2014, Çarşamba 20:00
kara para aşk sezon finali
Duyguları ve mantığı arasında sıkışıp kalan Ömer, Elif'le olan randevusuna gitmez. Ona göre yürümeyecek bir ilişkiye de başlamanın anlamı yoktur. Elif Ömer'in bu tavrı karşısında bir kez daha yıkılır. Açıklama yapmaya çalışan Ömer'e artık arkadaş bile olamayacaklarını söyler. Ömer sarsılmıştır, ne yapacağını bilemez. İçten içe aşık olduğu Elif'i, Levent'in yanında görünce de deliye döner. Ömer'in duyguları mantığını alt edebilecek midir? Ömer Elif'e aşkını itiraf edebilecek midir?

kara para aşk sezon finali
Zerrin Tayyar'ın yardımıyla Aslı'ya gizlice kürtaj yaptırtmıştır. Aslı'nın ilaçlarını alıp tedavisine devam etmesi için hiçbir engel kalmamıştır. Zerrin her şeyin yoluna girdiğini düşünmektedir. Bebeğini kaybeden Aslı bu gerçekle yüzleşince ne yapacaktır? Zerrin bu hesaplaşmadan zaferle ayrılabilecek midir?

kara para aşk sezon finali
Kara para trafiğini düzenleyen ve Hatice'yi kurye yapan Metin'in işleri pürüzsüz ilerlerken Nilüfer ansızın karşısına çıkıp hesap sorar. Metin Nilüfer'e görüntüleri açıklayabilecek midir? Nilüfer'in gizli sevgilisini bulmaya çalışan Mert bu konuda babasından yardım ister. Tayyar, Nilüfer'in sevgilisinin peşine düşecek midir?

kara para aşk sezon finali
Bu sırada güvenlik kameralarından gelen görüntüler ışığında soruşturmayı sürdüren ekip Taner'i yeniden sorguya çekmeye karar verir. Tayyar'ın adamlarından kaçan Taner emniyette olmayı Tayyar'ın eline düşmeye tercih eder. İfadeler ve elde edilen deliller Taner'i bir numaralı zanlı haline getirmiştir. Hüseyin, Taner'in katil olduğuna emindir ve durumdan memnundur. Oysa sezgilerinde yanılmayan Ömer, Taner'in masum olduğunu düşünmektedir. Peki ya gerçek katil kimdir? Ömer gerçek katile ulaşıp elmasları bulmayı başarabilecek midir?

Kara Para Aşk 12.bölüm tek parça full hd izlemek için Tıklayın

11 Haziran Kara Para Aşk son bölüm izle yicilerle buluştu.Kara Para Aşk sezon finaline bir kala yine çok konuşulacak.Kara Para Aşk 12.bölüm full,tek parça ve hd olarak izle.Bu akşam Kara Para Aşk 12.bölüm ile ekranlara geldi.Kara Para Aşk'ta Ömer ve Elif için herşey değişir.Kara Para Aşk'ta Ömer nişanlısı ile ilgili gerçeği öğrenince kendini Elif'in yanında bulur.Kara Para Aşk bir daha ki hafta 13.bölüm ile sezon finali yapacak.Kara Para Aşk Atv izle.

Kara Para Aşk 12.bölüm 3.tanıtım videosu yayınlandı.Kara Para Aşk yeni fragman izle.Kara Para Aşk'ta Ömer Elif ile ilgili itirafta bulunurken, Elif Ömer'i dinliyor.Kara Para Aşk izle.Kara Para Aşk her çarşamba Atv'de.

Akıllı telefonla Kara Para Aşk´ta bir ilk
atv ' nin Kara Para Aşk adlı dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Yönetmen Ahmet Katıksız diziyi ve kendisini de heyecanlandıran teknik yenilikleri anlattı.

■ Kara Para Ask dizisi için ilk teklif geldiğinde ne düşündünüz?
- Ay Yapım'la daha önce başka bir proje için görüşmüştük ama takvim uymadığı için çalışamamıştık. Tekrar bir teklif gelmesine tabi ki sevindim. Proje yazım aşamasında olduğu için senaryoyu okumadan, hikaye üzerinden prensipte anlaşmaya vardık.
■ Bu dizinin yönetmen koltuğuna oturmaya nasıl ikna oldunuz?
- Yaptıkları projeleri beğendiğim bir şirketten, kalemini beğendiğim bir ekibin yazdığı dizi teklifi gelince çok düşünmeden kabul ettim.
■ Senaryo size geldiğinde sizi de şaşırtan, ilginizi çeken sahne ya da bölüm oldu mu? Örnek verebilir misiniz? Hangi sahne ya da bölüm sizi bir yönetmen olarak heyecanlandırdı?
- Çok oldu. Öncelikle ilk bölümü okudum ve çok sevdim. Sonra ikinci bölüm geldi. Onu daha çok sevdim. Çekime başlamadan 3.bölüm geldi ve en çok onu sevdim. İronik ama birinci bölümde okurken en çok heyecanlandığım sahneyi izleyenler göremedi. Çünkü hayal ettiğim gibi olmadı sonuç. Dolayısıyla çıkardık. Yanlış hatırlamıyorsam yedinci bölümde Ömer ile Hüseyin'in evlerinin önünde merdivenlerde konuştukları sahneyi okurken de izlerken de
çok sevmiştim.
■ Kara Para Ask her bölümünde farklı sürprizleriyle izleyiciyi ters köseye yatıran bir dizi. Gizem yaratılması ve merak uyandırması bakımından yönetmen olarak bu diziye siz nasıl bir katkı sağlıyorsunuz?
- Bu konuda rejinin katkısının ve öncelikli görevinin tempoyu ayarlamak olduğunu düşünüyorum ve buna çalışıyorum. Geri kalanı tamamen senaryo başarısıdır.
■ Aksiyonu veya merak unsurunu arttırmak için nasıl bir yönteminiz var?
- Tek yöntemim oyuncuların iç enerjilerini yüksek tutup, kamerayı da aksiyonun içine sokmaya çalışmak.
■ Oyuncu seçimine katkınız oldu mu?
- Oldu. Neredeyse seçilen tüm oyuncularla ve birçok seçilmeyen oyuncu ile deneme çekimi yaptım. Son kararı yapımcı, idari yapımcı ve senaryo ekibiyle beraber verdik.
■ Oyuncu yönetimi konusunda başarılı olduğunuzu düşünüyorum. Sette oyunculara karşı tutumunuz nasıldır? Dediğim dedik sert bir yapınız mı var yoksa farklı görüş ve yeni fikirlere açık mı davranırsınız?
- Öncelikle teşekkür ederim. Prova sırasında herkes düşündüğünü ve hissettiğini söylüyor. Oyuncularla birlikte çıkartıyoruz yani sahneyi. Tabii ki her sette olması gerektiği gibi bizim sette de son karar yönetmenin. Dramatik yapıyı ve karakter devamlılığını bozmamak şartıyla oyunculardan gelen her teklife açık olmaya çalışıyorum.
■ Kara Para Ask uygulamasında sunduğunuz ikinci ekran deneyimi nedir? Nasıl bir teknoloji içeriyor?
- Kara Para Ask uygulaması Samsung sponsorluğunda Türkiye'de daha önce uygulanmayan yeni bir teknoloji içeriyor. Diziyi izlerken dizi içerisine yerleştirilen ses teknolojisiyle telefondaki Kara Para Ask uygulamasını otomatik olarak aktif hale geliyor. İzleyiciler dizi ile aynı anda mobil cihazlarındaki uygulamada çıkan soruları cevaplayıp
Samsung Galaxy S5 ile çekilen özel bölümlere ve dizi ile ilgili önemli ipuçlarına erişebiliyorlar.
İzleyici önemli ip uçlarına erişecek
■ Samsung S5´in kamera özelliklerini nasıl buldunuz? Gerçekten çekimlerde başarılı mı?
- Cep telefonunu günlük hayatımda çok sık kullanıyorum. Ama ilk defa böyle bir deneyim yasadım.
Kendim de Samsung kullanıcısıyım fakat S5'in kamera özellikleri beni çok şaşırttı. Özellikle ultra HD madunda
bile 60 kareye çıkarak slow motion çekim imkanı sağlamasını çok etkileyici buldum. Dizi çektiğimiz kameralarımızla
aynı çözünürlükte olması ISO ayarı yapabilmesi, kelvin ayarları, beyaz dengesi özelliği gayet başarılı.
■ Dizi ile es zamanlı bir ikinci ekran deneyimi sunuyorsunuz. Bu ekranda yer alan uygulamada dizi
izleyicisine özel bölümler yer alıyor. Bunlar tamamen S5 ile mi çekiliyor?
- Bu özel bölümlerin hepsi Samsung Galaxy S5 ile çekiliyor. Dizi çekimlerinde kullandığımız tüm teknik
malzemeleri S5'in kamerasıyla birleştirdik.
■ Bu bölümlerin özelliği ne? Dizideki genel görüntüler dışında, izleyiciye ne gibi bir özel deneyim
sunuyor?
- Çekilen bölümlerin özelliği sadece uygulama kullanıcısına özel olması ve izleyiciye hikayenin akısına dair
çok önemli ipuçları vermesi.
■ Bu özel bölümlere izleyici nasıl erişecek ve izleyiciye nasıl bir faydası ne olacak?
- Kara Para Ask uygulamasına Google Play Store ve Apple Store´dan tüm akıllı telefon kullanıcıları erişebiliyor.
Uygulamayı indiren kullanıcılar dizi ile es zamanlı çıkan soruları yanıtlayıp, diziye daha fazla katılım sağlayabiliyorlar. Uygulamada dizi ile ilgili verilen ekstra bilgilere ulaşabiliyor ve sadece bu uygulamada olan ve S5 ile çekilen gizli ve özel bölümlere erişebiliyorlar.

Kara Para Aşk 12.bölüm 2.fragmanı yayında.Kara Para Aşk'ta Ömer&Elif aşkı filizlenmeye başlıyor.Kara Para Aşk'ın yeni bölümünde Ömer Elif'e karşı olan duygularını dizginlemekten vazgeçiyor.Kara Para Aşk yeni bölüm ile 11 Haziran 2014, Çarşamba 20:00'da Atv ekranlarında.

Kara Para Aşk'ın güzel elçisi

UNİCEF'in Türkiye'deki iyi niyet elçisi Tuba Büyüküstün, ilk görevini Kilis'teki Suriyeli çocuklarla buluşarak yaptı

Geçtiğimiz günlerde UNİCEF'in Türkiye'deki iyi niyet elçisi seçilen Tuba Büyüküstün, ilk görevini gerçekleştirdi. Güzel oyuncu; Kilis Valiliği, Başbakanlık AFAD, Milli Eğitim Bakanlığı, UNİCEF işbirliği ve ABD'nin finansman desteğiyle Suriyeli çocuklar için Kilis'teki prefabrik Umut Eğitim Merkezi açılışına katıldı. Açılış töreninde bir konuşma yapan Tuba Büyüküstün, '' Bugünün benim için başka bir önemi daha var. UNİCEF İyi Niyet Elçisi olarak bugün buradaki ilk görevim, bunun burada olması çok güzel bir şey'' dedi.12 derslik okuldaki öğrencilerle de bir araya gelen güzel oyuncu, sempatik tavırlarıyla miniklerin de sevgisini kazanırken; kendisine verilen yetkiyi hak ettiğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Kara Para Aşk yeni tanıtım:Ömer ve Elif tekrar el ele.Kara Para Aşk 12.bölüm fragmanı yayında.Bu hafta Kara Para Aşk 12.bölüm ile ekranlara gelecek.Kara Para Aşk 18 Haziran 2014 akşamı sezon finali yapacak.Kara Para Aşk'ta Ömer ölen nişanlısı ile ilgili gerçeği öğrenince şok olur ve soluğu mezarının başında alır.Kara Para Aşk her çarşamba Atv ekranlarında sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Kara Para Aşk 11.bölüm tek parça,full ve hd izlemek için TIKLAYIN

Kara Para Aşk ' ın Yönetmeni Ahmet Katıksız: “Akıllı Telefonla İlk Defa Böyle Bir Deneyim Yaşadım”

Kara Para Aşk adlı dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Yönetmen Ahmet Katıksız diziyi ve bir yönetmen olarak kendisini de heyecanlandıran teknik yenilikleri anlattı

- Kara Para Aşk'ın başarısının altında yatan sebepler neler?

- Bence her TV projesinde olduğu gibi Kara Para Aşk'ta da başarının temel sebebi, hikaye (senaryo) ve yapım tasarımı. Tabii hemen arkasından gelen de iyi ve doğru oyuncu seçimi yani cast.

kara para aşk
- Dizide bir aşk hikayesinin yanı sıra polisiye bir durum da devam ediyor, bir yönetmen için ikisini harmanlamak zor mu? Nasıl yapıyorsunuz?

kara para aşk
- Evet çok zor bir durum gerçekten. Polisiye projeler maalesef ülkemizde TV izleyicisinin çok prim vermediği yapımlar arasında. Bu projede yaratıcı ekip olarak en zorlandığımız ve dikkat ettiğimiz husus buydu. Projenin temel duygusunu aşk olarak belirleyip, senaryonun
sürükleyiciliğini de polisiye hikayeyle sağlamaya çalışıyoruz.

kara para aşk
- Türk izleyicisinin dizilerde mutlaka aradığı şeyler neler?

kara para aşk
- İzleyicinin birbirine yakışan, enerjileri tutan çiftleri izlemeyi sevdiği bir gerçek. Bana göre izleyicinin olmazsa olmazı aşk.

İLK BÖLÜMLERDE ZORLANDIK
- Projeler açısından starlar çok önemli midir?

kara para aşk
- Tabii ki önemlidir, sonuçta izleyiciler özellikle dizilerin ilk bölümlerini hayran oldukları oyuncuları görmek için izliyor ama hikayeyi ve projeyi beğenmezlerse kanalı değiştiriyorlar. Bence yine ilk sorunun cevabına dönüyoruz. Önce hikaye ve proje tasarımı sonra star.

- Kara Para Aşk'ı çekerken en çor zorlandığınız anlar, sahneler hangileri oluyor?

- Roma sahneleri çok yoğun ve yorucu geçti. İkinci bölümde Ömer ve Hüseyin'in yağmurda çatıyı tamir ettikleri sahnenin çekimi de fiziksel olarak çok zorladı tüm ekibi. İlk bölümde cinayet mahali sahnelerini çektiğimiz iki gecede de inanılmaz üşüdük.

- Bir yönetmen için sinema mı, dizi mi daha heyecan vericidir? İki başlığı yönetmen olarak nasıl değerlendiriyorsunuz?

- Üretim ve tüketim şekilleri o kadar farklı ki aslında karşılaştırılmasını çok doğru bulmuyorum. Sinema eğitimi almış biri olarak TV'de ne kadar çalışırsam çalışayım sinemadan kopmaya içim el vermiyor. Bir şekilde sinemanın içinde olmaya çalışıyorum.

- Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'le ilgili düşünceleriniz neler?

- Tuba ile Asi dizisinde uzun çalıştık. Eski arkadaşız yani. Engin ile yeni tanıştık ama özellikle projenin ön hazırlık dönemimde çok vakit geçirdik. Konuşacak çok ortak konumuz olduğu ortaya çıktı zaman içinde. Çok yakın yaşlarda olduğumuz için üçümüz iyi vakit geçiriyoruz. İkisi ile de çalışma fırsatım olduğu için çok mutluyum.

- Kariyerinizle ilgili önümüzdeki dönem hedefleriniz, projeleriniz neler? Özellikle bir sinema filmi projeniz var mı?

- İyi bir tatil süreci geçirip, sezona iyi bir giriş yapmak istiyorum. Kafamda birkaç proje var ama şu anda bütün motivasyonum Kara Para Aşk üzerine.

- Dizi ile eşzamanlı bir ikinci ekran deneyimi sunuyorsunuz. Burada uygulama izleyicisine özel bölümler yer alıyor. Bunlar tamamen S5 ile mi çekiliyor?

- Bu mobisodeların hepsi Samsung Galaxy S5 ile çekiliyor. Dizi çekimlerinde kullandığımız tüm teknik malzemeleri S5'in kamerasıyla birleştirdik.

- Bu bölümlerin özelliği ne? Dizideki genel görüntüler dışında, izleyiciye ne gibi bir özel deneyim sunuyor?

- Çekilen bölümlerin özelliği sadece uygulama kullanıcısına özel olması ve izleyiciye hikayenin akışına dair çok önemli ipuçları vermesi.

İZLEYİCİ ÖNEMLİ İPUÇLARINA ERİŞECEK
- Peki cep telefonu ile dizi çekimi nasıl bir şey? Görüntü kalitesinde fark var mı, kameranın teknik özellikleri yeterli oluyor mu?

- Cep telefonunu günlük hayatımda çok sık kullanıyorum. Ama ilk defa böyle bir deneyim yaşadım. Kendim de Samsung kullanıcısıyım fakat S5'in kamera özellikleri beni çok şaşırttı. Özellikle ultra HD modunda bile 60 kareye çıkarak slow motion çekim imkanı sağlamasını çok etkileyici buldum. Dizi çektiğimiz kameralarımızla aynı çözünürlükte olması ISO ayarı yapabilmesi, kelvin ayarları, beyaz dengesi özelliği gayet başarılı.

- Son olarak eklemek istediğiniz bir şey var mı?

- Kara Para Aşk uygulaması Samsung sponsorluğunda Türkiye'de daha önce uygulanmayan yeni bir teknoloji içeriyor. Diziyi izlerken dizi içerisine yerleştirilen ses teknolojisiyle telefondaki Kara Para Aşk uygulamasını otomatik olarak aktif hale geliyor. İzleyiciler dizi ile aynı anda mobil cihazlarındaki uygulamada çıkan soruları cevaplayıp Samsung Galaxy S5 ile çekilen özel bölümlere ve dizi ile ilgili önemli ipuçlarına erişebiliyorlar.


Kara Para Aşk full izle.Kara Para Aşk 11.bölüm:Elif ve Ömer'in arası düzelecek mi?Kara Para Aşk son bölüm tek parça,full ve hd olarak buradan izle yebilirsiniz.Bu hafta ekranlara Kara Para Aşk 11.bölüm ile geldi.Kara Para Aşk son bölüm de herkes Aslı'dan şüphelenir.Kara Para Aşk'ta asıl katil kim?Kara Para Aşk her çarşamba Atv ekranlarında...

Kara Para Aşk 11.bölüm de Şüpheler Aslı üzerinde yoğunlaştı
Ortaya çıkan yeni deliller, şüphelerin Aslı üzerinde yoğunlaşmasına neden olur.

Aile bu kez çapraz sorguya alınacaktır. Yeniden ifade vermek istemeyen Aslı ise bu durumdan Elif'i sorumlu tutar.

KARA PARA AŞK 11. Bölüm Özeti

04 Haziran 2014, Çarşamba 20:00
kara para aşk
Elif, Aslı'nın apar topar tutuklanması karşısında büyük bir şok yaşamaktadır. Bu konuda kendisine verdiği sözü tutmadığı için Ömer'e kırgın ve kızgındır. Elif çaresizce ailesini ayakta tutmaya çalışırken Ömer ona açıklama yapmak ister. Elif'in Ömer'i dinlemeye hiç niyeti yoktur.

kara para aşk
Cinayet şubeye tayin olan Ömer, Aslı'nın soruşturmasına resmen katılır. Aslı cinayetle suçlanmasına rağmen ısrarla konuşmamaktadır. Bütün deliller ve tavırları Aslı'nın katil olduğunu işaret etmektedir. Ömer Aslı'nın iyiliği için onu konuşturmayı başarıp, sakladığı büyük sırrı öğrenmek zorundadır. Elif ve Ömer, Aslı için yeniden yol arkadaşı olabilecek midir?

kara para aşk
Tayyar tarafından sürekli sıkıştırılan Metin, Elif'ten fason malların teslim alır. Kara para aklama operasyonu için kurye dışında her şey hazırdır. Metin aradığı kuryenin kendi ayaklarıyla gelip kurye olmak için yalvaracağından habersizdir. Bütün bunlar olurken Pelin, Sibel ve Ahmet Denizer hakkında bomba etkisi yaratacak bir bilgiye ulaşır. Pelin öğrendiklerini anlattığı zaman yaşanacakları tahmin etmektedir. Pelin her şeyi göze alıp Ömer ve Elif'le gerçekleri paylaşacak mıdır?

Kara Para Aşk 11.bölüm 2.fragmanı:Elif ablası yüzünden şokta!Kara Para Aşk yeni bölüm 2.tanıtım videosu yayınlandı.Bu hafta Kara Para Aşk 11.bölüm ile ekranlarda olacak.Kara Para Aşk'ta Aslı'nın katil olma ihtimali bile Elif'i ve ailesini mahfetmeye yetmişti.Bakalım Kara Para Aşk'ta cinayet düğümü çözülecek mi?Kara Para Aşk her çarşamba Atv'de.

Kara Para Aşk'ta Şüpheler Aslı üzerinde yoğunlaştı

Ortaya çıkan yeni deliller, şüphelerin Aslı üzerinde yoğunlaşmasına neden olur.

Aile bu kez çapraz sorguya alınacaktır. Yeniden ifade vermek istemeyen Aslı ise bu durumdan Elif'i sorumlu tutar.

Kara Para Aşk son bölüm Atv izle.Kara Para Aşk 10.bölüm buradan tek parça,full ve hd izle yebilirsiniz.Bu hafta Kara Para Aşk 10.bölüm ile ekranlara geldi.Kara Para Aşk'ta Ömer ve Elif arasında ki uçurum büyüyor.Kara Para Aşk'ta Ömer korkularından vazgeçip Elif'e açılabilecek mi?Kara Para Aşk her hafta Atv'de.

Kara Para Aşk son bölüm: Elif Ömer'den yardım isteyecek mi?
kara para aşk
Ömer, Elif'in kararı karşısında şaşkına dönmüştür. Aslı'nın cinayet gecesi gizlice evden kaçtığını Elif'e söyleyememiştir. Elif'i kırdığını düşünen Ömer, onu daha fazla üzmek istemez ve kararına saygı duyar. Elif ve Ömer yaptıkları sessiz anlaşmayla yol arkadaşlıklarına resmen son verirler. Elif artık ailesi ve şirketle ilgilenecek, şirketi kurtarmanın yollarını arayacaktır.

kara para aşk
Bu sırada ortaya çıkan yeni deliller şüphelerin Aslı üzerinde yoğunlaşmasına neden olur. Aile bu kez çapraz sorguya alınacaktır. Aslı yeniden ifade vermemek için ayak direr. Elif çapraz sorgunun nedenini öğrenmek istediğinde Hüseyin prosedür gereği bilgi veremeyeceğini söyler. Elif'in yeniden Ömer'in yardımına ihtiyacı vardır. Elif bu kez Ömer'den yardım isteyecek midir?

Cinayet soruşturması devam ederken, sertifikasız elmasın bozdurulduğu kuyumcuya giden Ömer'i kuyumcuda büyük bir sürpriz beklemektedir.

Nilüfer'i elinden kaçırdığı için Metin'e kızgın olan Tayyar, onu Elif konusunda sıkıştırmaya devam eder. Tayyar'ın ne elmaslardan ne de kara para ağından vazgeçmeye niyeti yoktur. Metin amcasının güvenini kazanmak için Elif'e karşı büyük bir kozu olduğunu söyler.

Kara Para Aşk merakla beklenen 10. bölümüyle 28 Mayıs Çarşamba akşamı saat: 20.00'de atv'de...

Kara Para Aşk 10.bölüm:Ömer'in kararı ne olacak?Kara Para Aşk yeni bölüö 3.tanıtım yayınlandı.Bu hafta 10.bölüm ile ekranlara gelecek olan Kara Para Aşk'ta Ömer kararsızdır.Kara Para Aşk'ta Ömer ve Elif için yolun sonu mu?Kara Para Aşk her çarşamba Atv'de.

KARA PARA AŞK (3) 10. Bölüm Özeti
28 Mayıs 2014, Çarşamba 20:00

Ömer, Elif'in kararı karşısında şaşkına dönmüştür. Aslı'nın cinayet gecesi gizlice evden kaçtığını Elif'e söyleyememiştir. Elif'i kırdığını düşünen Ömer, onu daha fazla üzmek istemez ve kararına saygı duyar. Elif ve Ömer yaptıkları sessiz anlaşmayla yol arkadaşlıklarına resmen son verirler. Elif artık ailesi ve şirketle ilgilenecek, şirketi kurtarmanın yollarını arayacaktır. Bu sırada ortaya çıkan yeni deliller şüphelerin Aslı üzerinde yoğunlaşmasına neden olur. Aile bu kez çapraz sorguya alınacaktır. Aslı yeniden ifade vermemek için ayak direr. Elif çapraz sorgunun nedenini öğrenmek istediğinde Hüseyin prosedür gereği bilgi veremeyeceğini söyler. Elif'in yeniden Ömer'in yardımına ihtiyacı vardır. Elif bu kez Ömer'den yardım isteyecek midir?

Atv'nin yeni fenomen dizisi Kara Para Aşk 10.bölüm 2.tanıtım fragmanı yayınlandı.Kara Para Aşk'ta Elif ve Ömer aşkı gerçeğe dönüşecek mi?Kara Para Aşk yeni bölüm ile 28 Mayıs 2014 çarşamba akşamı Atv'de.Kara Para Aşk Atv izle.

Kara Para Aşk 10.bölüm:Elif'in Ömer'e olan aşkı karşılıksız mı kalacak?Kara Para Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Bu hafta Kara Para Aşk 10.bölüm ekranlara gelecek.Kara Para Aşk'ta cinayet ile ilgili çok büyük bir gelişme yaşanıyor.Fakat Kara Para Aşk Ömer aşkta Elif kadar cesaretli olabilecek mi?Kara Para Aşk her hafta çarşambha atv'de.

Kara Para Aşk'ta Aşk oyunu gerçek oldu

Babası ve nişanlısını aynı kazada kaybettikten sonra bunun bir cinayet olduğunu düşünüp katili bulmak için el ele veren Elif ve Ömer, gün geçtikçe birbirine yakınlaştı.

Başlarda çok zıtlaşan ikili, birbirini anlamaya ve iyi anlaşmaya başladı.

Son olarak Ömer'in kardeşi Nilüfer'i bulmasından sonra Elif, Ömer'e aşık olduğunu anladı.

Ömer'i beklemediği bir anda öperek çok şaşırtan Elif, duygularını açığa vurdu.

Kara Para Aşk 9.bölüm 3.fragman:Ömer Elif'e açılacak mı?Kara Para Aşk 3. tanıtım filmi yayında.Bu hafta Kara Para Aşk 9.bölüm ile ekranlarda olacak.Kara Para Aşk'ta Elif duygularına karşılık bulabilecek mi?Kara Para Aşk heyecan dolu yeni bölüm ile bu çarşamba Atv'de.

Kara Para Aşk'ta Elif gerçeği itiraf edecek mi?

Elif, Ömer'in tepkisini ölçmeye, ne düşündüğünü anlamaya çalışırken beklenmedik bir misafir ikilinin konuşmasını böler ve her şey havada kalır. Elif gerçek duygularıyla öpmüştür peki ya Ömer? Elif deli gibi bunu merak etmektedir. Hislerinin Ömer'deki karşılığını bulmak için çabalar. Elif beklediği cevabı alabilecek midir?

kara para aşk
Nilüfer, Metin'e iyiden iyiye kapılmıştır. İfadesini almak için gelen Pelin ve Arda, Nilüfer'den Metin'in robot resmini çizdirmesini isterler. Nilüfer aşık olduğu adamı ele vermek üzeredir. Bu sırada Elif, Nilüfer'i kurtardığı için rahatlamıştır. Metin'den aldığı parayı eve getirtip saklar. Kendisine ulaşan Metin'e parayı iade edip görüntülerini almak istediğini söyler. Metin'le buluşmaya gitmek için hazırlanırken büyük bir sürprizle karşılaşır.

kara para aşk
Elif, Ömer'in polis olduğu ve Nilüfer'i kurtarmak için oyun oynadıkları gerçeğini annesinden saklamaya devam etmektedir. Uygun zamanı bulmaya çalışırken planı altüst olur. Üstelik ablası Aslı'nın yeniden atak dönemine girdiğinden de habersizdir.

kara para aşk
Her şeye rağmen araştırmaya devam eden Ömer cinayet gecesiyle ilgili çok önemli bilgilere ulaşacaktır. Bunları Elif'le paylaşmaya gittiğinde hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.

Kara Para Aşk 21 Mayıs 2014, Çarşamba sizlerle.


Kara Para Aşk'ta Nilüfer Metin'in robot resmini çizdiriyor.Kara Para Aşk 9.bölüm 2.fragmanı yayında.Kara Para Aşk dizisinde düğümler yavaş yavaş çözülüyor.Bakalım Kara Para Aşk'ta Ömer ve Elif aşkı karşılıklı mı olacak ?

Kara Para Aşk'ta aşk oyunu gerçek oldu.Kara Para Aşk yeni bölüm tanıtım filmi yayınlandı.Bu hafta Kara Para Aşk 9.bölüm ile ekranlara gelecek.Kara Para Aşk'ta Elif Ömer'e olan aşkından emindir.Fakat Kara Para Aşk'ta Ömer Elif'e olan duygularından emin değildir.Kara Para Aşk yeni bölüm ile 7 Mayıs 2014 çarşamba günü Atv'de.

'Kara Para Aşk'ta ilginç yakınlaşma
Atv'nin sevilen dizisi 'Kara Para Aşk'ta 'Metin' ile 'Nilüfer'in ilişkisi akıllara Stockholm Sendromu'nu getirdi.

Dizinin yayınlanan son bölümünde; 'Elif' ve 'Ömer', 'Nilüfer'in Burgazada'da tutsak olarak tutulduğunu düşündükleri eve operasyon düzenlemeye karar verdiler.

'Elif'in kız kardeşi 'Nilüfer' ise haftalardır 'Metin' tarafından rehin tutulmasına rağmen ona karşı hissettiklerine bir türlü engel olamadı. Duyguları ve mantığı arasında kalan 'Nilüfer'in 'Metin'le yakınlaşması izleyenleri, her bölümde olduğu gibi yine ters köşeye yatırdı.

Çaresiz kalarak başına gelenleri kabullenmeye çalışan 'Nilüfer' ile sevgisiz büyüyen 'Metin'in birbirlerine kendilerini anlattığı sahneler izleyenleri derinden etkiledi.

STOCKHOLM SENDROMU NEDİR?
Stockholm Sendromu; rehinenin kendisini rehin alan kişiyle arasında sempati ve empati oluşması anlamına geliyor. Psikiyatr Nils Bejerot tarafından adlandırılan bu sendrom, ismini 1973 yılında İsveç'in başkenti Stockholm'de yaşanan gerçek bir olaydan alıyor.

Yaşanan olaya göre; banka soyguncusu tarafından altı gün boyunca rehin tutulan bir kadın, soyguncuya duygusal olarak bağlanmış. Serbest kaldığında soyguncuyu savunmakla kalmadığı gibi, nişanlısını terk ederek kendisini rehin alan banka soyguncusunun hapisten çıkmasını beklemiş. Yıllarca bekleyen kadın, sonunda sevdiği adama kavuşmuş.

Kara Para Aşk'ta Kardeşler kavuşma anında gözyaşlarına boğuldu
Nilüfer'i kurtarmak uğruna kara para bile aklayan Elif, sonunda kardeşine kavuştu.

İzleri takip ederek Nilüfer'in yerini öğrenen Ömer, operasyonun ardından masanın altında bulduğu Nilüfer'i ablası Elif'e kavuşturdu.

Kardeşler kavuşma anında gözyaşlarına boğuldu.

Kara Para Aşk son bölüm:
Nilüfer'in yerini buldular

İzleyiciyi ekrana kilitleyen Kara Para Aşk'ta Elif ve Ömer, Nilüfer'e çok yaklaştı.

Elif kardeşini bulmak konusunda iyice ümitsizliğe kapılmışken, Ömer'in bulduğu bir ipucu olayların seyrini birden bire değiştirir.

Nilüfer böyle kurtarıldı
Babasının ölümünün ardından kaçırılan Nilüfer, Ömer'in çabaları sonucu kurtarıldı.

Nilüfer'i kurtarma sırasında Ömer'in ağabeyi vurulsa da operasyon başarıyla sonuçlandı.

Nilüfer'e giden yol yeniden açılmak üzeredir.

KARA PARA AŞK 8. Bölüm Özeti
30 Nisan 2014, Çarşamba 20:00

kara para aşk
Ömer ve Elif, Nilüfer'in Burgazada'da olduğunu öğrenmiştir. Elif bir an önce kardeşini kurtarmak için harekete geçmeleri gerektiğini düşünürken, Ömer'in başka planları vardır. Ömer, Elif'i tehlikeye atmadan Nilüfer'i kurtarmak istemektedir. Ömer, Elif'in inadını da yenip, ona söz verdiği gibi kardeşini kurtarabilecek midir?

kara para aşk
Bu sırada Nilüfer, Metin'in ailesi ve ablası hakkında anlattıkları yüzünden büyük bir kafa karışıklığı yaşamaktadır. Üstelik Metin'e karşı hissettiklerine de bir türlü engel olamamaktadır. Nilüfer duyguları ve mantığı arasında gidip gelirken aldığı kararla olayların seyrini değiştirir.

kara para aşk
Bahar'ın yaptığı plan konusunda hala çekinceleri olan Levent ümidini kaybetmiştir. Bahar onu ikna etmeye çalışırken holdinge gelen bir misafir farkında olmadan Bahar'ın işini kolaylaştıracak bilgiler verecektir.

Kara Para Aşk 7.bölüm kısa özeti, neler yaşandı ?
' Sen iyi bir yol arkadaşısın '
Nilüfer'i bulmak için el ele veren Elif ve Ömer, gün geçtikçe birbirine daha çok yaklaşıyor.

Parayı verip kardeşini kurtaracağını düşünen Elif, Ömer'in uyarısına aldırmadan kapıyı açmış ve Sıtkı'nın cansız bedeniyle karşı karşıya kalmıştır.

Hayatının şokunu yaşayan Elif, katil olduğunu düşünmektedir ve büyük bir sarsıntı yaşamaktadır. Ömer olayı çözmeye çalışırken bir yandan da var gücüyle Elif'e destek olmaktadır.
Sırrını paylaşacak başka kimsesi olmayan Elif çaresizce Ömer'e sığınır. Böylece ikili, birbirine daha çok yakınlaşır.

KARA PARA AŞK 7. Bölümde neler oldu ?
23 Nisan 2014, Çarşamba 20:00

Parayı verip kardeşini kurtaracağını düşünen Elif, Ömer'in uyarısına aldırmadan kapıyı açmış ve Sıtkı'nın cansız bedeniyle karşı karşıya kalmıştır. Hayatının şokunu yaşayan Elif, katil olduğunu düşünmektedir ve büyük bir sarsıntı yaşamaktadır. Ömer olayı çözmeye çalışırken bir yandan da var gücüyle Elif'e destek olmaktadır. Sırrını paylaşacak başka kimsesi olmayan Elif çaresizce Ömer'e sığınır. Elif kardeşini bulmak konusunda iyice ümitsizliğe kapılmışken, Ömer'in bulduğu bir ipucu olayların seyrini birden bire değiştirir. Nilüfer'e giden yol yeniden açılmak üzeredir.
Holdingin partisinde gazeteciler tarafından görüntülenen Ömer ve Elif, ertesi gün gazetelere haber olmuştur. Bu durum ikilinin başına hiç beklemedikleri sorunlar çıkacak ve ayaklarına dolanacaktır.
Tayyar'ın Pınar'dan duydukları Ömer'e dair şüphelerinin artmasına neden olur. Bir an önce Ömer'in gerçek amacını ve kimliğini öğrenmek zorundadır. Bunun için Ömer'e hayır diyemeyeceği bir teklifte bulunur. Bu arada aşk acısı çeken Mert hırsını çıkarmak için Zerrin'in kapısını çalar. Mert'in anlattıklarıyla şaşkına dönen ve öfkelenen Zerrin herkesi zora sokacak bir karar alır.

KARA PARA AŞK 6.Bölümde neler oldu? Kısa özeti:
16 Nisan 2014, Çarşamba 22:00

Elif ve Ömer sonunda kendilerini Nilüfer'e götürecek kişiyi bulmuşlardır. Sıtkı hakkında öğrendikleri yüzünden kardeşi için iyice endişelenen Elif'in beklemeye tahammülü kalmamıştır. Hızla aramaya başlarlar. Elif ve Ömer Sıtkı'nın peşindeyken aldıkları telefonla her şey değişir. Elif bir kez daha kardeşi için büyük bir bedel ödemek zorunda kalacaktır.
Metin'in elinden kaçmaya çalışan Nilüfer'in girişimi başarısızlıkla sonuçlanır. Bu kaçış denemesi Nilüfer'in hiç beklemediği sonuçlar doğuracaktır. Bu arada Nilüfer için endişelenen Mert aralarındaki aşk sırrını açık etmek üzeredir. Tayyar ve Metin'in iki genç arasındaki bağı öğrenmeleri pek çok şeyi değiştireceği için tehlikelidir.
Levent'in holdingde yeniden işe başlamasını sağlayan Bahar için en büyük engel aşılmıştır. Levent ilk icraat olarak birlikte mücadele edecekleri holding çalışanları için bir motivasyon partisi tertip etmek ister. Elif ve Ömer büyük bir kalabalığın önüne sevgili olarak çıkma tehlikesiyle karşı karşıyadır.

KARA PARA AŞK 5. Bölüm
09 Nisan 2014, Çarşamba 20:00

Davetsiz misafir Ömer, annesi ve bilgisayar ekranında donup kalan görüntüler arasında sıkışan Elif, kendini dört tarafından cendereye alınmış gibi hisseder. Annesine Ömer'i açıklaması, bilgisayardaki görüntülerden kurtulması ve hepsinden önemlisi Ömer'in görüntüleri almasına engel olması gerekir. Elif hayatının oyununu oynamak zorunda kalır.
Nilüfer'in sim kartı dökümlerine ulaşan Pelin ve Arda çok önemli bir ipucuna ulaşır. Elif ve Ömer bu bilgiyle Nilüfer'in izini bulmaya çalışır ve yavaş yavaş düğümü çözmeye başlarlar. Attıkları her adımla Nilüfer'e biraz daha yaklaşan ikili yaşadıkları zorunlu ortaklıktan da pek memnun değildir. Birden bire kendisini polisiye bir dünyanın içinde bulan Elif, Ömer ve arkadaşlarına ayak uydurmaya çalışırken Zerrin ve Tayyar engeline takılır. Tayyar aniden çıkan bu sevgili durumundan rahatsızdır, Ömer'i yakından tanıyıp asıl amacının ne olduğunu çözmek ister ve bunun için evinde bir yemek organize eder. Elif'le Ömer bütün aile ve Tayyar'ın önünde büyük bir sınava girer.
Günlerdir tutsak olan Nilüfer'i ise büyük bir tehlike bekler. Sıtkı genç ve güzel kıza zorla sahip olmayı kafasına koyar. Hiç beklemediği bir anda Nilüfer'e saldırır. Nilüfer çaresizce Sıtkı'nın kollarında çırpınırken, Metin onu kurtarır. Düşmanı birden bire kahramanı olur. Nilüfer Metin'in bu davranışına anlam vermeye çalışırken, Metin onu rahatlatmak için güzel bir sürpriz yapar. Metin farkında olmadan yavaş yavaş tutsağından etkilenmektedir ama Nilüfer bunu fark edecek durumda değildir. Metin'in uzattığı yardımsever ele beklenmedik bir şekilde karşılık verir.

KARA PARA AŞK 4. Bölüm
02 Nisan 2014, Çarşamba 20:00

Karakol önünde Ömer'i vazgeçirmeye çalışan Elif bunu başaramaz. Ömer karakola girip şikayette bulunmak konusunda kararlıdır. Elif için geçen her dakika işlerin daha da zorlaşmasına neden olmaktadır. Polisin Nilüfer'in kaçırıldığını öğrenmesi kardeşinin ölüm fermanını imzalamak olduğunu bilen Elif karakol engelini aşmak zorundadır. Zerrin evde şık bir yemek masası hazırlatmış heyecanla kızlarını beklemektedir. Elif, karakol ve Ömer engelini aşsa bile annesine Nilüfer'in yokluğunu nasıl açıklayacağını bilmemektedir.
Her şeyin sarpa sardığını anlayan Elif sonunda Ömer'e Nilüfer'in kaçırıldığını itiraf eder. Ömer bir kez daha yardım etmek ister ama Elif buna yanaşmaz. Metin'in Ömer'in polis olduğunu hemen öğreneceğini düşünmektedir. Deneyimli bir polis olan Ömer, Pelin ve Arda yardımıyla kusursuz gibi görünen bir plan hazırlar ve Elif'i ikna eder.
Elif çaresizlik içinde sorunlarını aşmaya çalışırken dost bildiği Bahar'a sığınır ve ona babasının yüklü miktarda borcu olduğunu bunun karşılığında elmasları bulması gerektiğini anlatır. Bahar'ın elmasları bulması konusundan kendisine yardım edeceğinden emindir. Oysa elmaslar Bahar'ın da iştahını kabartmıştır ve Bahar gözünü kırpmadan en yakın dostunu kalbinden vuracak oyunu başlatır.
Elif ve Ömer planlarını uygulamaya başladıklarında Metin yeniden Elif'in karşısına çıkar. Babasının borcuna karşılık Elif'in daha çok karar para aklaması gerekmektedir. Elif bu kez yapmak istemediğini söyler. Başka bir şekilde borcunu ödeyip kardeşini almak istemektedir. Ama Metin'in ve Tayyar'ın ellerindeki tek koz Nilüfer değildir. Elif çırpındıkça bataklığa daha çok saplanmaktadır.


Kara Para Aşk yeni bölüm özeti,Kara Para Aşk yeni bölüm izle,Kara Para Aşk son bölüm izle,Kara Para Aşk her hafta Atv kanalında sizlerle.Atv kanalının sevilen dizisi Kara Para Aşk bu bölüm de neler yaşanacak ?Kara Para Aşk yeni bölüm fragmanları,Kara Para Aşk son bölüm neler yaşandı ?

Kara Para Aşk sezon finali izle 18 Haziran 2014 ATV» Kara Para Aşk 13.son bölüm izle / Katil kim?(tek parça full,hd)


Kara Para Aşk Dizisi

Kara Para Aşk - Heyecanlı ve sürükleyici hikayesiyle izleyiciyi ekrana bağlayacak dizi, birbirlerine yabancı olsalar da en sevdiklerini kaybederek aynı kaderi paylaşmak zorunda kalan Elif ile Ömer’in hikayesini anlatacak.

Kara Para Aşk - " İLK YALANINA KADAR HERKESE GÜVENEBİLİRSİNİZ. YALAN SÖYLEYEREK TANIŞTIĞINIZ KİŞİ İSE TEK GERÇEĞİNİZ OLABİLİR. ELİF İLE ÖMER'İN HİKAYESİ BU ÇAĞDA PARAYLA SINANAMAYAN TEK ZAMANE DESTANIDIR. "

Ay Yapım'ın yapımcılığında gerçekleşen Kara Para Aşk dizisinin çekimleri başladı. Heyecanlı ve sürükleyici hikayesiyle izleyiciyi ekrana bağlayacak dizi, birbirlerine yabancı olsalar da en sevdiklerini kaybederek aynı kaderi paylaşmak zorunda kalan Elif ile Ömer'in hikayesini anlatacak.

VAN'DAN ROMA'YA UZANAN MACERA BAŞLIYOR!
Atv'nin merakla beklenen yeni dizisinde Tuba Büyüküstün (Elif) ve Engin Akyürek (Ömer) yepyeni bir ikili olarak seyirci karşısına çıkacak. Çekimleri Van, İstanbul ve Roma'da gerçekleştirilecek dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre, Erkan Can ve Aytaç Arman da yer alıyor.

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, Ahmet Katıksız'ın yönetmenliğini yaptığı "Kara Para Aşk" adlı dizi çok yakında ATV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

HERKES GÖZ KAMAŞTIRICI BİR PIRILTININ PEŞİNDE!
Engin Akyürek'in Van Organize Suçlar Şubesi Komiseri Ömer; Tuba Büyüküstün'ün varlıklı bir ailenin yurtdışında yaşayan başarılı tasarımcı kızı Elif olarak seyirci karşısına çıkacakları dizi, bir cinayetle kesişen hayatları konu alıyor. Çok sevdiği nişanlısını bir cinayete kurban veren Ömer ile mükemmel babasının aslında karapara aklayan bir mafya olduğunu öğrenen Elif'in kaderleri, cinayetin ardından yaşananlarla değişecek. Bu hikayede kimi paranın pırıltısının esiri olacak, kimi aşkın, kimi gerçeğin, kimi sırların kimi de hırslarının..
Parayla sınanamayan bir aşkın hikayesini anlatacak

Kara Para Aşk Bölümleri Kara Para Aşk ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1 

Kara Para Aşk Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Atv Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.