Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Kaçak 13. Bölüm Tek Parça Full HD İzle

Video Galeri Sayfası

Kaçak 13. Bölüm Tek Parça Full HD İzle

43588izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Ekrana Çift Tıklayarak Görüntüyü Büyütebilirsiniz

Kaçak 13. Bölüm Tek Parça Full HD İzle


Kaçak DizisiKaçak izle-Kaçak 13. Son Bölüm Tek Parça Full HD İzle. Kaçak Son Bölüm İzle. Kaçak İzle. Kaçak Dizisi Tek Parça İzle. ATV Kaçak Dizisi İzle.

Kaçak 13. son bölümü ile yine nefesleri kesen bir bölümle ekranları sildi süpürdü. Salı akşamlarının aksiyonu bol, kavga dövüşü eksik olmayan Kaçak Dizisi son bölümünde kadın ticareti yapan bir çeteyi çökertmeyi başardılar.

Ertan'dan Serhat'a Gözdağı
Ertan'ın Nermin'i üzerine bomba bağlı bir şekilde tabuta koyduğunu öğrenen Serhat, bombanın süresi dolmadan yetişir ama Nermin'in ölümüne yine de engel olamaz.

Ertan Serhat İle Arasına Siper Örüyor
Ertan kendini Serhat'a karşı korumanın yolunu bulmuştur. İsmet Ali Topçuoğlu hastaneden çıkar ve Ertan'a karşı planlar yapmaya başlar. Ali Topçu bir davet tertipler ve tüm abileri bir araya getirir. Kendisi ile birlikte olup Ertan'a karşı mücadele etmelerini ister. Fakat yanında sadece 2 kişi kalır. Artık eski raconları istemeyen abiler Ertan'ın kendilerine vaad ettiklerini benimser ve onunla birlikte çaçışmak isterler. Ertan yavaş yavaş kendi hükümdarlığı kurmaya başlamıştır.

Nazmi'nin Yeni Şifresi
Şahingöz, Serhat, Dadaylı ve Nazmi'ye kadın ticaretiyle ilgili yeni bir şifre verir. Bunun üzerine bir plan yapan 3 kafadar Dadaylı'yı iş adamı kılığına sokup kadın ticareti yapan kişileri oyuna getirirler. Kızların yerini öğrendiklerinde Şahingöz'ü gözetlemek için mekana gönderirler. Orada keskin nişancılarla karşılaşan Şahingöz durumu Serhat'a ve Dadaylı'ya anlatır. Fakat tüm herşeye hazırlıklı olan 3 kafadar tüm tertibatlarını kuşanırlar ve kızları kurtarırlar.

Kaçak geçen bölümde yaşananlar : Kaçak 12. Bölüm Özeti
24 Aralık 2013, Salı 20:00
Kayınpederi İsmet Ali Topçuoğlu'nu vuran Ertan için artık yeni bir dönem başlamıştır. Bir tarafta İsmet Ali Topçuoğlu yaşam mücadelesi verirken diğer tarafta Ertan, planlarını yapmış ve kayınpederinin yerine geçmek için harekete geçmiştir.

Babasının intikamını almak isteyen Merve, elinde silahla Ertan'ın karşısına dikilir. Bilgisayar yoluyla Serhatlarla iletişime geçen Şahingöz onlara yeni bir hedef gösterir. Bu hedef Serhat, Dadaylı ve Nazmi'yi hiç beklemedikleri yerlere götürür.

Nurgül, Ertan'ın kendisine aşkını ilan etmesiyle büyük şaşkınlık yaşar. Serhat ve Ertan bir kez daha karşı karşıya gelirler...

Kaçak her salı saat 20:00'da Atv ekranlarında.


07 Ocak 2014 Salı 
Dizinin Diğer Bölümleri
SON EKLENEN DİZİ VİDEOLARI
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri