Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerKaçak Dizisi Fragman İzle

Atv - Kaçak

Kaçak 25.bölüm 2.tanıtım izle(kaçak yeni bölüm izle-serhat kararını verir)

Kaçak 25.bölüm ile ekranlara gelecek,2.tanıtım fragmanı yayınlanan Kaçak'ta Serhat Merve'den oğlu ile ilgili kararını verir.Fakat Kaçak'ta intikam sesleride yükselmeye başlamıştır.Bi yandan Ertan diğer yandan Ali Topçuoğlu kılıçlarını çekmişlerdir.Kaçak yine heyecan dolu bir bölümle bu akşam Atv ekranlarında...

KAÇAK 25. Bölüm Özeti
15 Nisan 2014, Salı 20:00

Umut'u da alarak evden kaçan Merve'yi Fatih kendi evine yerleştirir. Kızının kaçtığını öğrenen İsmet Ali Topçuoğlu, kızını öldürtmeye karar verir. Merve için Ertan'la yüzleşme vakti gelmiştir. Yıllardır kendi çocuğu bildiği ve dünyada tek değer verdiği kişinin aslında en büyük düşmanının çocuğu olduğunu öğrenen Ertan yıkılır. İçinde duyduğu acıyla Serhat'a karşı daha hain bir plan yapar. Serhat, Nurgül için her şeyi göze alır ve Ertan'ın istediğini yapar. Ertan'ın uzun zamandır kurduğu planla ve gerçeklerle yüzleşir.

Kaçak 24.Bölüm Neler Oldu ?
Kaçak 24.bölüm de Ertan emeline ulaşıyor ve Nurgül ile evleniyor.Tam su sırada Serhat öğrendiği şok edici bilgi ile psikolojik bir savaş halinde kabuğuna çekiliyor.Nurgül ise herşeyden habersiz mutlu olmak için Ertan'a güvenmek istiyor. Ertan ise Serhat'tan intikam almak için çok büyük bir darbe peşinde.Nurgül ile birlikteyken gizli kamera ile çektiği görüntüleri Serhata'a göndermek istiyor.Bakalım Kaçak bir sonraki bölümde neler olacak ?

KAÇAK 22. Bölüm Özeti
18 Mart 2014, Salı 20:00

Köşeye sıkışan Nazmi, Katerina'nın elinden son anda kaçmayı başarır. Serhatlardan iyice korkmaya başlayan Bici kendine Çinli bir koruma tutar ve güvenlik önlemlerini arttırır. Fatih'in hisleriyle ilgili Merve'ye açılması Burak'ın eline koz verir. Topçuoğlu'nun eski dostu Engin, kazanacağı ihaleden çekilmesi için Bici tarafından tehdit edilir ve Topçuoğlu'ndan yardım ister. Bunun üzerine Burak, babasının haberi olmadan boyundan büyük işlere kalkışır. Bici'nin Burak'a karşı yapacağı hamle onu dönülmez bir yola sokacaktır. Ertan, Nurgül'e yapacağı evlenme teklifi ile Serhat'tan alacağı intikama adım adım yaklaşmaktadır.

KAÇAK 21. Bölüm Özeti
11 Mart 2014, Salı 20:00

Ertan, babasının Nurgül'e söylediği sözler yüzünden Nurgül'den af dilemeye kapısına gider. Nurgül'ün doğum günü olduğu için çiçek alıp evine giden Serhat, Nurgül'ün teyzesinden duydukları karşısında şoke olur.

Ertan, yeni sevkiyatla ilgili ekibini toplar ama bu sefer can güvenliğini riske atmayacak bir plan yapmıştır. Serhatların baskınıyla Ertan birçok adamını kaybeder.

Türkiye'ye geri dönen Rusyalı harekete geçer. Serhat, Nazmi ve Dadaylı'dan tek tek kurtulmaya çalışan Rusyalı işe önce Nazmi ile başlamaya karar verir.

KAÇAK 20. Bölüm Özeti
04 Mart 2014, Salı 20:00

Rusyalı'nın Merve'yi de rehin alması herkes için beklenmedik bir sonuç olmuştur. Bir tarafta Serhat ve arkadaşları diğer tarafta Burak, Fatih ve ekibi yeni bir plan düşünürler. Fakat Rusyalı'nın Serhat'a teslim olmaları için verdiği süre dolmak üzeredir. Merve ve İsmet Ali Topçuoğlu'nu kurtarmanın başka bir çaresi olmadığını düşünen Serhat, Dadaylı ve Nazmi Rusyalı'nın karşısına dikilirler.

Diğer yandan Ertan hakkında bilgi edinmeye çalışan Nurgül, onun adresini bularak kapısına gider.

kaçak her salı atv ekranlarında ...Kaçak yeni bölüm özeti,Kaçak yeni bölüm izle,Kaçak son bölüm izle,Kaçak her hafta Atv kanalında sizlerle.Atv kanalının sevilen dizisi Kaçak bu bölüm de neler yaşanacak ?Kaçak yeni bölüm fragmanları,Kaçak son bölüm neler yaşandı ?

Kaçak 25.bölüm 2.tanıtım izle(kaçak yeni bölüm izle-serhat kararını verir)


Kaçak Dizisi

Kaçak - Kaçak, kimliğini değiştirerek Anadolu'da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.

Kaçak - Kaçak, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu'da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.
Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin, Selda Özer başrollerini paylaşıyor.

Kaçak Bölümleri Kaçak ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1  2 

Kaçak Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Atv Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.