Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerKaçak Dizisi Fragman İzle

Atv - Kaçak

Kaçak 26.bölüm full-tek parça-hd izle 22 Nisan 2014 ATV(kaçak son bölüm:serhat hücreden kurtulabilecek mi?)

ATV Kaçak 26.bölüm web sitesinden full,hd ve tek parça yayınlandı.Kaçak son bölüm de Serhat hücrededir.Kaçak'ta Ertan istediği intikamı yavaş yavaş almaktadır.Nazmi ve Dadaylı ise çaresiz Serhat'ı aramaktadırlar.Kaçak'ta Serhat Ertan'ın istediği gibi intihar edecek mi?Kaçak son bölüm tek parça,full ve hd olarak buradan izleyebilirsiniz.

Kaçak Son Bölüm de Serhat kurtulabilecek mi?
Soluksuz izlenen Kaçak'ın yeni bölümünde yine heyecan dorukta.

Ertan, Serhat'a karşı yaptığı planı uygulamakta ve Serhat'ın yıkılışını izlemekten de büyük keyif almaktadır… Dadaylı ve Nazmi Serhat'a ulaşabilmenin her yolunu denerler.

Merve'den bile yardım isteyen ikili hiç ummadıkları bir anda gözaltına alınır. Hakkında ölüm emri veren babasının karşısına dikilen Merve, babasından Serhat'ı kurtarması için yardım ister…

Her geçen zaman Serhat'ın aleyhine işlemektedir ve Serhat yavaş yavaş akıl sağlını kaybetmeye başlar.

KAÇAK 25. Bölümde Neler Olmuştu Kısa Özeti :
15 Nisan 2014, Salı 20:00

kaçak son bölüm izle
Umut'u da alarak evden kaçan Merve'yi Fatih kendi evine yerleştirir. Kızının kaçtığını öğrenen İsmet Ali Topçuoğlu, kızını öldürtmeye karar verir. Merve için Ertan'la yüzleşme vakti gelmiştir. Yıllardır kendi çocuğu bildiği ve dünyada tek değer verdiği kişinin aslında en büyük düşmanının çocuğu olduğunu öğrenen Ertan yıkılır. İçinde duyduğu acıyla Serhat'a karşı daha hain bir plan yapar. Serhat, Nurgül için her şeyi göze alır ve Ertan'ın istediğini yapar. Ertan'ın uzun zamandır kurduğu planla ve gerçeklerle yüzleşir.

Kaçak 24.Bölüm Neler Oldu ?
Kaçak 24.bölüm de Ertan emeline ulaşıyor ve Nurgül ile evleniyor.Tam su sırada Serhat öğrendiği şok edici bilgi ile psikolojik bir savaş halinde kabuğuna çekiliyor.Nurgül ise herşeyden habersiz mutlu olmak için Ertan'a güvenmek istiyor. Ertan ise Serhat'tan intikam almak için çok büyük bir darbe peşinde.Nurgül ile birlikteyken gizli kamera ile çektiği görüntüleri Serhata'a göndermek istiyor.Bakalım Kaçak bir sonraki bölümde neler olacak ?

KAÇAK 22. Bölüm Özeti
18 Mart 2014, Salı 20:00

Köşeye sıkışan Nazmi, Katerina'nın elinden son anda kaçmayı başarır. Serhatlardan iyice korkmaya başlayan Bici kendine Çinli bir koruma tutar ve güvenlik önlemlerini arttırır. Fatih'in hisleriyle ilgili Merve'ye açılması Burak'ın eline koz verir. Topçuoğlu'nun eski dostu Engin, kazanacağı ihaleden çekilmesi için Bici tarafından tehdit edilir ve Topçuoğlu'ndan yardım ister. Bunun üzerine Burak, babasının haberi olmadan boyundan büyük işlere kalkışır. Bici'nin Burak'a karşı yapacağı hamle onu dönülmez bir yola sokacaktır. Ertan, Nurgül'e yapacağı evlenme teklifi ile Serhat'tan alacağı intikama adım adım yaklaşmaktadır.

KAÇAK 21. Bölüm Özeti
11 Mart 2014, Salı 20:00

Ertan, babasının Nurgül'e söylediği sözler yüzünden Nurgül'den af dilemeye kapısına gider. Nurgül'ün doğum günü olduğu için çiçek alıp evine giden Serhat, Nurgül'ün teyzesinden duydukları karşısında şoke olur.

Ertan, yeni sevkiyatla ilgili ekibini toplar ama bu sefer can güvenliğini riske atmayacak bir plan yapmıştır. Serhatların baskınıyla Ertan birçok adamını kaybeder.

Türkiye'ye geri dönen Rusyalı harekete geçer. Serhat, Nazmi ve Dadaylı'dan tek tek kurtulmaya çalışan Rusyalı işe önce Nazmi ile başlamaya karar verir.

KAÇAK 20. Bölüm Özeti
04 Mart 2014, Salı 20:00

Rusyalı'nın Merve'yi de rehin alması herkes için beklenmedik bir sonuç olmuştur. Bir tarafta Serhat ve arkadaşları diğer tarafta Burak, Fatih ve ekibi yeni bir plan düşünürler. Fakat Rusyalı'nın Serhat'a teslim olmaları için verdiği süre dolmak üzeredir. Merve ve İsmet Ali Topçuoğlu'nu kurtarmanın başka bir çaresi olmadığını düşünen Serhat, Dadaylı ve Nazmi Rusyalı'nın karşısına dikilirler.

Diğer yandan Ertan hakkında bilgi edinmeye çalışan Nurgül, onun adresini bularak kapısına gider.

kaçak her salı atv ekranlarında ...Kaçak yeni bölüm özeti,Kaçak yeni bölüm izle,Kaçak son bölüm izle,Kaçak her hafta Atv kanalında sizlerle.Atv kanalının sevilen dizisi Kaçak bu bölüm de neler yaşanacak ?Kaçak yeni bölüm fragmanları,Kaçak son bölüm neler yaşandı ?

Kaçak 26.bölüm full-tek parça-hd izle 22 Nisan 2014 ATV(kaçak son bölüm:serhat hücreden kurtulabilecek mi?)


Kaçak Dizisi

Kaçak - Kaçak, kimliğini değiştirerek Anadolu'da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.

Kaçak - Kaçak, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu'da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.
Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin, Selda Özer başrollerini paylaşıyor.

Kaçak Bölümleri Kaçak ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1  2 

Kaçak Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Atv Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.