Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Ana SayfaDizilerBugünün Saraylısı Dizisi Fragman İzle

Atv - Bugünün Saraylısı

Bugünün Saraylısı 23.Bölüm Fragmanı - Bugünün Saraylısı son bölüm izle

Bugünün Saraylısı 23.Bölüm Fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Bugünün Saraylısı 23.Bölüüyle 19 Nisan Cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Bugünün Saraylısı 23.Bölümde gecenin sürprizi Üftade'den gelir. İşte Bugünün Saraylısı 23.Bölüm Fragmanı ve özeti...

Bugünün Saraylısı Dizisi 23. Bölüm özeti:

Savaş'ın hain tuzağı beklenmedik şekilde sonuçlanırken, gecenin sürprizi Üftade'den gelir. Atamanlar ve Katipoğullları için yüzleşme zamanıdır!

Savaş'ın Neslihan'la iş birliği Süreyya'nın yıkılmasına neden olur. Süreyya'nın apansız ziyareti Fatih'in de kafasının karışmasına neden olur... Savaş ve Fatih'in Süreyya üzerine alacağı karar ise yeni bir kaosu beraberinde getirecektir...

Ata ve Üftade için artık zaman çok farklı akmaktadır... Üftade'nin verdiği karar Katipoğlu Ailesi için dönüm noktasıdır. Ata için zorlu günler sürmektedir üstelik her geçen gün daha da acı bir hal alarak... Yıkılmaya niyetli olmayan Ata, ailesini korumak için harekete geçer...

Atıf kendini kurtarma çabasını sürdürmektedir ancak gündem onun tahmininden de hızlı değişmektedir. Yaşadıkları altında git gide ezilen Feride'ye Selim destek olmaktadır. Ata tarafından köşeye sıkıştırılan Atıf iyice gerilmiştir. Selim ise her geçen gün daha çok Atıf'ın gözüne batmaktadır!

Neslihan ve Savaş'ın işbirliğini öğrenen Ayşen, Savaş'ın karşısına çıkar. Ayşen'i ikna etmek için mücadele eden Savaş bu durumu kurtarabilecek midir?
Rezzan ve Ata'nın masum durum değerlendirmesi ise tehlikeli sonuçlara gebe olacaktır...

Bugünün Saraylısı 22. Bölüm özeti:

Rezzan ve Savaş'ın büyük sırrını bildiğini öğrenen Ata, Savaş'a karşı olan güvensizliğinde haklı olduğunu bir kere daha anlar. Artık Savaş'ın, Ayşen üzerinden bir plan işlettiğine emindir. Rezzan ve Ata'nın konuşmasına şahit olan Üftade, Rezzan ve Ata'nın dillendirdikleri gerçeklerin sadece bir kısmını duyar. Hiç ummadığı bu gerçeğin Üftade üzerindeki etkisi ağır olur, Üftade'nin hazmetmek için zamana ihtiyacı vardır.

Süreyya, Rezzan'a boyun eğmemekte kararlıdır. Rezzan, Savaş'ın Süreyya'yı kullandığını iddia ederek oğlunu itham eder.

Atıf'ın bir iş karıştırdığını düşünen Feride, Atıf'a olan güvenini artık kaybeder. Zaten sorunlu bir hamilelik geçiren Feride, tekrar sancılanır. Ancak bu sefer yanında Selim olur.

Ata, Savaş'ın tüm gerçeği bildiğini Fatih'e anlatır. Ayşen'i Savaş konusunda ikna edemeyen Ata, Fatih'ten yardım ister. Fatih'e büyük rol düşer. Çıkış yolu kalmayan Fatih her şeyi göze alarak elindeki tek kozu Savaş'a karşı kullanır. Fatih bu kez Savaş'ın ayağına basar. Ancak Savaş'ın yenilmeye niyeti yoktur. Son olanlar artık Fatih ve Savaş arasındaki hesaplaşmanın dozunu artırır.

Büyük planının hamlelerini akıllıca tasarlayan Savaş, Ata'yı önemli bir seçimin ortasında bırakır. İyice köşeye sıkışmış olan Ata'nın, Savaş karşısında vereceği karar, her iki tarafın da kaderinde önemli rol oynayacaktır.Bugünün Saraylısı yeni bölüm özeti,Bugünün Saraylısı yeni bölüm izle,Bugünün Saraylısı son bölüm izle,Bugünün Saraylısı her hafta Atv kanalında sizlerle.Atv kanalının sevilen dizisi Bugünün Saraylısı bu bölüm de neler yaşanacak ?Bugünün Saraylısı yeni bölüm fragmanları,Bugünün Saraylısı son bölüm neler yaşandı ?

Bugünün Saraylısı 23.Bölüm Fragmanı - Bugünün Saraylısı son bölüm izle


Bugünün Saraylısı Dizisi

Bugünün Saraylısı - Kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir.

Bugünün Saraylısı - Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan "Saraylı Bey" lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur. Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri'deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, "Bugünün Saraylısı" olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen'le beraber herkesin de hayatı değişecektir.

Bugünün Saraylısı Bölümleri Bugünün Saraylısı ile ilgili kaydedilmiş diğer bölümler

Sayfa :  1 

Bugünün Saraylısı Dizisi

diğer bilgiler

Dizi Bilgileri

Atv Diğer Diziler
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.