Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Köy Minibüsleri Garajı Aydınlatıldı

Köy Minibüsleri Garajı Aydınlatıldı

Nazilli Belediyesi elektrik servisi, 2 günlük yoğun bir çalışma ile 12 adet galvanizli aydınlatma direklerini köy minibüsleri garajına yerleştirdi.
YaşamKaynak :İHA15 Kasım 2013 Cuma 13:19:07
1234Bu habere bakanlar bu içeriklere de göz attı


Nazilli’nin tam ortasında kalan köy minibüslerinin toplandığı ve kalkış ana noktası olan garaj etrafındaki aydınlatma direklerinin yetersiz kalmasından dolayı köy minibüs durağı içi Nazilli Belediyesi tarafından ışıklandırma yapıldı. Özellikle akşam saatlerinde ikinci öğretimde okuyan üniversite öğrencilerinin daha güvende olmalarını sağlamak için yapılan ışıklandırma çalışmalarını Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı elektrik servisi yaptı. 8 metre yükseklikteki direklerle Köy Minibüsleri Garajının tamamını kapsayacak şekilde aydınlatılması sağlandı.

Nazilli’ye bağlı köy ve beldelerin toplu ulaşım araçlarının bulunduğu garajda aydınlatmanın yetersiz olmasından dolayı vatandaşın ve özellikle üniversite öğrencilerinin sıkıntılı anlar yaşadığına dikkat çeken Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık; “Garaj içerisinde ve çevresinde aydınlatmanın yetersiz olmasından dolayı özellikle geceleri nahoş durumlar yaşandığı konusunda şikayetler alıyorduk. Söz konusu şikayetleri hemen değerlendirmeye alarak vatandaşımızın daha güvenli olabilmelerini sağlamak için böyle bir önlem aldık. Garaja periyodik aralıklarla dikilen 12 adet galvanizli aydınlatma direği sayesinde şu an garajımız ışıldıyor. Gündüz ışığını aratmayacak şekilde bir aydınlatma sistemi oluşturduk. Böylelikle özellikle üniversiteli öğrencilerimizde, vatandaşımızda daha güvende olacak ve daha önce yaşanan nahoş durumlar yaşanmayacak” dedi.

GÜNCEL VİDEOLAR
Son Foto Galeriler
2014 Model Zombiler Sokaklarda
GÜNÜN MANŞETLERİ
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.